2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لباس زیر بذار نواربذار شونه بذار لوازم ارایش دستمال کاعذی هرچی نیاز داری واسه بچتم ساکشو بببر
من چه خوشبختم که دارم دختری. دختری زیبا رخی تاج سری خدا یا شکرت ت 
به سلامتی مبارک باشه پوشک نیو برن کلاه دستکش جوراب رکابی سرهمی دورپیچ یا قنداق یا قنداق فرنگی چند تا ملحفه نوزادی شیشه شیر پتو نی نی برای خودت شورت یکبار مصرف پوشک بزرگ
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
2738
من فردا دارم میرم برای زایمان،من یه دست لباس نخی برداشتم یه بسته پوشک بزرگ از این زیر انداز یه بار مصرف ها بیمارستان میده ولی من یه بسته خریدم برای تو خونه و یدونه اش رو گذاشتم تو ساکم،برای خشک کردن بخیه ها بعد شست و شو سشوار برداشتم و یه مقدار لوازم آرایش و گیره سر و کلیپس و کرم دست شورت هم برداشتم با یه گن از این شورتی ها که ببینم میتونم بپوشم یا نه،برای تو خود زایشگاه هم یه کیسه آبگرم برداشتم با یه حوله و MP4که اگر صدای جیغ و داد میومد بزارم تا صداها رو نشنوم
نوار بهداشتی سایز بزرگ خوبه ،بالدار باشه من خونریزیم زیاد بود پوشک بزرگ بچه برام گذاشتن، البته سزارین بودم
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
متخصص نوزادان اونجا گفت زیر سرشو یکم بالاتر از بدنش بگذارید تا این اخلاط که مال تو رحم هنوز یکم تو مجاری و حلقش مونده باعث خفگی نشه
2706