2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من 4 سال پیش بیمه پاسارگاد کار میکردم و اون موقع همه خونوادمونن بیمه عمر کردیم که بعد چند سال یه پوله خوبی بهمون برگردونه از اون به بعد هرکی می پرسید بانک بهتره یا بیمه می گفتم نمیدونم تا اینکه پریروز واسه تمدید دفترچه قسطم رفتم
شرایطشون خیلی خوب شده حالا دیگه مطمین میگم بیمه از بانک بهتره بانک فقط بعد چند سال سود بهت میده بدون هیچ خدمات دیگه ایی ولی بیمه سود میده مالیات کم نمیکنه وام 4% بدون ضامن میده که بانک نمیده روی بیمه ثالث و بدنه ماشین تخفیف میده که بانک نمیده بیمه مسکن داره که بانک نداره کارت بیمه درمانی S.O.S داره که بانک نداره تازه اگه خدایی نکرده اتفاقی واسه کسی بیفته خرج درمان و غرامت و حادثه و ... و بقیه اقساطش رو پرداخت میکنه خیلی خوب شده
2738
شیرین شرایطش چیه ؟واسه اینده بچه؟
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
2706