2737
2734
عنوان

روغن شترمرغ ***** اصل***** می فروشم

56 بازدید | 14 پست
دراندازه ی 90میلیگرم با قیمت 20000تومان
خدایا به حق خون به ناحق ریخته ی امام حسین حقانیت را در زندگیم محقق کن !!!... من به معجزه ی تو ایمان دارم .
موارد مصرف روغن شترمرغ: .........رفع چین و چروک و پیری پوست تغییر وزن رفع ترکها و لکه های دوره بارداری .........خارش حشره گزیدگی سیاهی و پف زیر چشم .........سوختگی رادیو اکتیو آثار زخم و بخیه استحکام پوست .........پسوریازیس هموروئید(بواسیر) اگزما .........قارچ انگشتان پا پینه زخم پای دیابتی .........ترک پا زخم بستر التهاب پوستی .........آثار سوختگی های قدیمی تبخال کبودی تاول .........آفتاب سوختگی
خدایا به حق خون به ناحق ریخته ی امام حسین حقانیت را در زندگیم محقق کن !!!... من به معجزه ی تو ایمان دارم .
من تهران هستم اما به شهرستان ها هم هرکس خواست پست می کنم.اما هزینه ی پست با خودتونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
دایی خودم بیماری پوستی پسورزیانس داره وقتی استفاده کرد زائده ها پوسته ریزی کرد
جذبش فوق العاده عااالیه و شب ها باید به صورت مالیده بشه. این شیوه برای جوانی صورت هست
دیگه انقدر راجع بهش تبلیغ کردند و از خواصش گفتند که نیاز به توضیح نیست.اما مهم گیر اوردن اصل روغن هست
2706