2733
2734
سلام،من ۹ساله ازدواج کردم،دوسال عقدبودم البته.دوران عقدو سال اول ازدواج ازهم دوربودیم بخاطر انشگاه تو شهرای مختلف بودن.تواون سه سال مشکل چندانی نداشتیم،راستش خیلیم خوشبخت بودم.اما تقریبا از روز اول زیر یه سقف رفتن مشکلاشروع شد.شوهرمن معتاد نیس،دست بزن نداره،تواون همه سال یه زهرمارم نگفته بهم تاحالا،وابسته خانوادش نیس،به خانوادم احترام میزاره،من آزادی کامل داریم هرجاکه میخام برم،خسیس نیس،کار داره خونه و ماشین داریم.واما مشکل اصلی،شوهرمن خیلییییی درونگراو سرده.اصلا محبت نداره بهم،اصلا یه ماه حرف نزنم حرف نمیزنه،باهمه اینجوریه ها،مثلا بعدیهماه نیریم خونه مامانش،شاید فقط سلام چه خبر بگه و یه خداحافظ.من نمیتونم زندگی بدون عشقوتحمل کنم،به طلاق فکرمیکنم همش،رابطه جنسیمون خوبه البته،حداقل هفته ای دوبار.اما سکس به عشق ربط نداره به نظرمن.الان بگین نظرشما چیه؟میشه باهمچین مردی بود؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
راه حل مشکلت طلاق نیس اینهمه حسن داره اونوقت بخاطر ب این قضیه میخوای همه چی رو خراب کنی؟ نکن خواهر من قطعن با مشاوره مشکلش حل میشه!
با تو ای همزاد! همدل! با توام بی باده مستم سر نپیچم هرگز از آن عهد و پیمانی که بستم❤
2738
حداقل نهایت سعیت رو بکن باهاش حرف بزن و بگ اونقد تاثیر منفی داشته تو زندگیتون ب جدایی هم فکر کردی نیازهاتو بی پرده بهش بگو کتاب هایی در این مورد براش بخر روانشناس برو ویس های مربوط ب روانشناسی زن رو براش دان کن بده گوش بده و ...
با تو ای همزاد! همدل! با توام بی باده مستم سر نپیچم هرگز از آن عهد و پیمانی که بستم❤
2706