2737
2734
عنوان

دکتر بی مسوولیت

2189 بازدید | 10 پست
سلام. خواهر من مشکل نازایی داشته ، اینجا هم عضو نیست . بنده خدا 3 ساله درگیر ناباروری هستش . مشکل هم از همسرشه و هم از خودش . رفته پیش یه بی مسوولیتی به نام " مژگان هاشمی فشارکی " .البته گول ظاهرش رو خورد . بهش گفتم به حجابش چیکار داری ؟ گفت نه ...به نظر میاد با خدا باشه و ..از این حرفها . این خانم بی مسولیت کلا فقط سریع عمل کرد و رفت و روز ترخیص هم نیومد و ... خواهر منم تهران زندگی نمیکنه . ترخیص تلفنی کرد (با وجود اینکه خواهرم مشکل داشت ) و دچار عارضه شد . الان رفته جای دیگه (شهرخودشون) ...گفتن هر 2 تا عملی که برات انجام داده اصلا لازم نبوده . بیشتر باید روی شوهرت فوکوس میکردین . بعدش توی لاپاراسکوپی گفته بوده میخام چسبندگیهات رو باز کنم . در صورتی که عکس رنگی خواهرم مشکل نداشته . الان خداروشکر تازه باردار شده . مشکل ش هم گفته بودند تعداد و تحرک پایین بود . دکتر شهر خودشون گفته تا تعداد و تحرک اسپرم اینقدر پایینه چرا باید لاپارا می شدی ؟ البته در کنارش هم بگم که از خرنوب و ...فراوون استفاده کرد . ضربه ای که این خانم بی مسوولیت به ما زد فقط این نبود ، یکی از آشنایانمون هم هفت ماهه بوده با درد میره بیمارستان . می فهمن زایمان زودرسه . بعدش تلفنی بستری میکنه ...تلفنی دارو میده ...همه کار تلفنی ! میگه یه کاری اگه با دکترم داشتم ، پرستارا 2-3 ساعت طول میکشید باهاش تماس بگیرن . از بس جواب نمی داد . تا اینکه یه روز درداش زیاد میشه و پرستارا می بینن داره زایمان میکنه . به هزارتلفنبازی خانم رو پیدا میکنن و فقط لطف میکنه میاد بچه رو میگیره بغلش و میره . اصلا هم دیگه نیومد ببینه مادر و بچه در چه وضعی هستند. کاش اون موقع که خواهرم داشت میرفت زیر دستش ، یه نفر یه اطلاع رسانی کرده بود.
از این دکترهای پولکی کم نیستن. فقط موندم چه جوری میخوان جواب خدا رو بدن. با قیافه به ظاهر مذهبی اشون ابروی مذهبی ها رو هم میبرن.
«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان یچیز بگیم میان میگن قشر دکترارو خراب نکنید
.
خب توی این جماعتم مثه هرجماعت دیگه ادم بی مسئولیت هست
.
خودم الان دکترمو ک عوض کردم یکسری ازمایشات برام نوشت تعجب میکرد تو این چندسال چرا دکترای دیگه ک پیششون میرفتم اینارو برام ننوشتن
.
چی بگم فقط سالها گذشت و من هنوز مشکلم مشخص نشده
خدا لعنت کنه هر دکتر و پرستار و هرکی سر و کارش با جون مردمه
و سهل انگاری می کنه و ضرر جونی می رسونه
الهی خیر نبینن این دسته از آدما
خدا خودش جوابشون را بده وظیفه شناساشون و آدم حسابیاشون هم خیر ببینن و خدا براشون خوب بخواد
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2738
مهم اصلا پولش نبود... خواهرم داااغون شد... از هر نظر ... با چه امید اومد تهران زیر دست این آدم...خدا ازش نگذره . باعث شد چقدر همسرش بهش سرکوفت بزنه که تو تا الان خرج 3-4 تازایمان رو برات کردم هنوز باردار نشدی ! نگو مشکل از خود آقا بوده !
من هم کرمان پیش حمزه ای نژاد رفتم.کلی دارو برام مینوشت هر سری چند صد هزار میشد و توی مطب سونو میکرد و در آخر هم میخواست منو لاپاروسکوپی کنه.خدا میدونه چقدر توی اون چند ماه آمپول زدم.بدنم جای سالم نداشت.همیشه هم منشی بی تربیتش با پرخاشگری جواب تلفن و سوالاتم رو میداد.سال 90 پیش اش میرفتم. خدا رو شکر بعدش رفتم یزد پیش خانم دکتر داور.اصلا خودم هیچ مشکلی نداشتم.یه آز اسپرم برای شوهرم نوشت فهمیدیم واریکوسل داره.عمل شد و بعد از چند ماه باردار شدم.