2733
2734
عنوان

من هفته چهلم هستم کمک کنید...

160 بازدید | 14 پست
من هفته چهلم هستم سه روز زعفرونم.میخورم و روزی نیم ساعت پیاده روی.اما فایده نداره دردهام در حد درد پریوردیه ول میکنه.چکارکنم درد زایمان بگیرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا اگر مشکل فشار و دیابت نداری به بدنت و بچه ات زمان بده. هنوز وقت داری. مدام حرکاتشو چک کن و اشتباه منو نکن. زعفرون و این روشها فقط سیستم بدنتو مختل میکنه اما رقص و پیاده روی عالیه. قر بده. با توپ تمرین کن. من چرت و پرت خوردم زایمانم دو روز طول کشید.
Don’t be so open-minded your brains fall out..
2728
2738
عزیزم باور کن هر چی خود خدا بخواد همونه من هفته 42بودم درد داغونم کرد ه بود اما دهانه رحمم باز نشد اخرم کیسه ابم نشتی کرده بود و بچم تو شکمم پی پی کرد اورژانسی سز شدم.اینا رو گفتم که خودتو بی خودی اذیت نکنی و خسته کنی بزار انرژی داشته باشی برای بعد زایمانت
خدای مهربون یه شب زیبا و دوست داشتنی پسر نازم رو گذاشت تو بغلم.(محمد طاهای نازم 8مهر 93 زمینی شد)
عزیزم باور کن هر چی خود خدا بخواد همونه من هفته 42بودم درد داغونم کرد ه بود اما دهانه رحمم باز نشد اخرم کیسه ابم نشتی کرده بود و بچم تو شکمم پی پی کرد اورژانسی سز شدم.اینا رو گفتم که خودتو بی خودی اذیت نکنی و خسته کنی بزار انرژی داشته باشی برای بعد زایمانت
خدای مهربون یه شب زیبا و دوست داشتنی پسر نازم رو گذاشت تو بغلم.(محمد طاهای نازم 8مهر 93 زمینی شد)
2706