2726
من آزمایش ویتامین دیم کم بود یازده ونیم بود نوشته بود از دوازده تا 25 نرماله به نظرتون باچندتا قرص بر طرف میشه؟ تو این دوماه چهار تا خوردم
مامان سه قلوهای زلزله🤕🤒🤯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یازده بودم ولی نوشته بود سی تا صد نرماله برای من هر هفته یه پنجاه هزار داد که کلا می شد ماهی دویست تا گفتم خطرناک نباشه دکتر گفت نه چون امپولش سیصد هزاره و تا اونقدر نرماله برای یک ماه من بعد سه چهار ماه ازمایش دادم ویتامینم شده چهل و نرمال ولی قرصا رو ادامه میدم
منم ویتامین دی کم بود به دکتر گفتم ۵ تا دونه هفته ای یه دونه نمیدونم چرا بیشتر نداد!!
از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤