2703
2553
سلام من تنبلی دارم و بعد از مصرف دارو وهایپر شدن باردار شدم که در هفته نه قلبش وایستاد وسقط کردم البته با کورتاژ حالا بعد سه ماه استراحت اقدام به بارداری کردم این چندماه بعد سقط پریودام تقریبا منظم بوده مثلا با پنج روز تاخیر اما میومد اینماه سر روز 25 پری دوتالک دیدم که فکر کردم لانه گزینیه ورفتم بیبی چک زدم که سریع مثبت شد فرداش بیبی زدم یکم کمرنگتر بود و ظهر همون روز باز پررنگتر شد بعد رفتم ازمایش دادم بتا 1 بود ومنفی حالا روز حدود روز 40 هستم وپری نشدم اما یکم سینه درد دارم دیشب بعد رابطه یکم ترشحات قهوه ای دیدم ویه لک خیلی کوچولو امروز صبح باز بیبی زدم ویه هاله کمرنگ انداخت حالا به نظرتون تکلیفم چیه؟!
خدایا بیش از این منتظرم نزار......
منم مثل شمابودم بااین تفاوت کنه من بتام ۳۷بود بعد دو روز شد ۱۱ پری اومد...به احتمال زیاد شما هم پری میشی...منم تنبلی دارم ویه بارداری پوچ داشتم پارسال
اهل کجا بودنت مهم نیست.....اهل وبجا بودنت مهم است....منطقه زندگیت مهم نیست....منطق زندگیت مهم است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
ی سونو اگه انجام بدی معلوم میشه
روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2706