2726
عنوان

بادی اسپلش یا اسپری ضد عرق؟

1004 بازدید | 7 پست
خانومای خوشبو بادی اسپلش ماندگاریش بهتر و بیشتره یا اسپری های ضد تعریق؟ کدوم برند و کدوم رایحه اش از همه بهتره؟ ویکتوریا سیکرت کدوم رایحه اش خوبه؟
انسان ها این حقیقت را فراموش کرده اند، اما تو نباید فراموشش کنی...تو تا زنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی!...(آنتوان دوسنت اگزوپری)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
این دوتا متفاوتن اخه جفتشم خوبه من هم مام دارم، هم اسپری، هم بادی اسپلش مام و اسپری مال زیربغلل، بادی اسپلش مال کل بدنه

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز، صد سال اگر درس بخوانی همه هیچ است   

خوب بادی اسپلش رو میشه زیر بغل هم زد؛ به عنوان ضد تعریق؛ مگه نه؟
انسان ها این حقیقت را فراموش کرده اند، اما تو نباید فراموشش کنی...تو تا زنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی!...(آنتوان دوسنت اگزوپری)
بادی اسپلش و دئودورانت با هم متفاوتن. بادی اسپلش فقط برای خوشبو کردن بدن هست و ترکیباتش الکل و گلیسیرین و اسانس هست فقط اما دئودورانت علاوه بر اینها مواد ضد تعریق هم داره
من بادی اسپلش سیگل گرفتم نارنجی رنگه و اکلیلیه خوشبو است شب که لباس خواب میپوشم میزنم برای آقامون ویکتوریا پیدا نکردم مام هم همیشه میزنم
 گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................