2737
2734
من 14این ماه مرخصی زایمانم تموم میشه بعد شرکتی که توش بودم وضعش به هم ریخته از بهمن بیمه رد نکرده پول نداشته حالا مرخصی من چی میشه بیمه بیکاری چطور آخه پرسیده بودم تامین اجتماعی گفت بعد این که مرخصیت تمام شد شرکت برات یه ماه بیمه رد کنه بعد عدم نیاز بزنه با این اوضاع شرکت بیمه هیچ کس رو رد نکرده چند نفر هم رفتن حالا به نظرتون من باید چه کار کنم وسه مرخصی زایمان و بیمه بیکاری
شما
بله خوده شما
اخم کردی چرا؟

لبخند بزن
حیف صورت ماهت بی لبخند باشه
لبخند بزن 1...2...
شما باید از طریق محل کارت پیگیر بشی چون اینطور که معلومه عیب از شرکت هست که بیمه رد نکرده. دختر خاله من بعد از اتمام مرخصی زایمانش یکم دوندگی کرد توی سازمان تامین اجتماعی و خودش رو بیمه بیکاری کرد تا بچه اش از آب و گل دربیاد و بعدا دوباره بره. ولی محل کارش مشکلی از بابت بیمه نداشت. شما از طریق محل کارت پیگیر شو
لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.