2737
2734
ازچیز بخصوصی ناراحت نیستم ولی انگار زندگیم بی شور وهیجانه کارای روزمره وشبا خوابیدن مهمونی لباس نو مسافرت خرید خلاصه هیچی برام جذابیت نداره انگارادم اهنیم دارم نفس میکشم شماهم اینطوری شدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظرم سعی کن زیاد عمیق نشی در موضوعات... به گذشته و آدمها فکر نکنی ... زیادم دنبال موضوع خاص برای شاد بودن نگردی . منظورم اینه از همین روزمره لذت ببر
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2738
نه افسرده نیستم قبلا افسردگی داشتم خیلی فرق داره انشالله هیچ کس تجربش نکنه خیلی سخته بدتر ازتمام بیاریهای جسمی که فکرشو بکنین ادم راضیه دور ازجون سرطان بگیره افسردگی نگیره براهمین به هرکسی باهر علامت ناقصی نگین افسرده است چون باید دکتر تشخیص بده وکاملا تخصصیه حتی تستا روزیاد روش حساب نکنین
سفره جون حرف دل منو داری میزنی اتفاقا منم دیشب سر شام به شوهرم گفتم دلم میخواد به اندازه 10 روز بخورم و بخوابم هیچ کاری نکنم که دخترم بهم گفت مامانی دو هفته از محل کارت مرخصی بگیر هر چند که مرخصی هم بگیرم توی خونه انقدر کارهست که نمیزاره استراحت کنی اه

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا (ع). خدایا هزاران مرتبه شکرت. انشاالله همه به آرزوی قلبیشون برسن. آمین

پس شماهم مثل من میشین خداکنه موقتی باشه اخه وقتی میبینم همه واسه پول وثروت وخونه وامکانات حرص میزنن وهمه چی ظاهرشده میگم نکنه من اشتباه میکنم اخه الان یه جوریه همه ادما ظاهرساز وظاهرپرست شدن منم یه ادمیم کاملا معمولی یه خونه ساده وتقریبا کوچیک یه شوهرکاملا معمولی بچه هایی که مدارس خاص نمیرن ودرسشون کلاملا متوسط زیبایی ندارم پول ندارم خلاصه هیچ چیز خاص ندارم که باعث بشه دیده بشم میگم نکنه به خاطر اینه که حالم خوب نیست
2706