2410
2553
سلام.ممنون میشم اگه اطلاعی دارین بهم بگین.خواستگارم مسئول نیروی انسانی مقاومت بسیج هست.رسمی استخدام شذه.چه معایب و مزایایی داره اینجور شغلا؟
خداجونم چی میشه منم از تو حسرت تموم چیزایی که ندارم دربیاری و ارامشو بهم هدیه بدی😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ثمین جان مذهبیم ولی نه افراط گرا.چادری نیستم و از چادر بدم میاد.ولی میگه مشکلی نداره با این قضیه
خداجونم چی میشه منم از تو حسرت تموم چیزایی که ندارم دربیاری و ارامشو بهم هدیه بدی😢😢😢
2456
من بیشتر از اینکه از مزایای شغلیشون خوشم بیاد،از این میترسم یه روزی بفرستنشون جنگ.وقتی اینارو بهش میگم میخنده و میگه بچگونه حرف میزنه
کسی نیس؟ باایمونه،متشخصه،کارمنده،وضع مالیش خوبه،خونه و ماشین داره،اینا از مزایای خواستگارمه.ولی معایبشم کم نیس در کنار اونا.ممثلا باباش فوت شده و برادر نداره و مامانش با اون زندگی میکنه.البته بعد ازدواج میره یه طبقه دیگه و ما مستقل میشیم.خونه به اسم خودشه نه خونه مامانش.عیب دیگش اینه که جایی زندگی میکنه که یکم از روستا پیشرفته تره.االبته موقتا،بعدا انتقالیشو میگیره.مشکل بعدی هم چهرشه که معمولی رو به پایینه.شما باشین چن درصد به این خواستگارتون بله میگین چن درصد نه؟
2714
هتل یا ویلا اگه شمال یا هر شهری که بهتون میدن برید باید با چادر داخل محوطه اونجا باشید البته یه کم الان بهتر شده ... تمام درمانگاه ها و بیمارستلن های طرف قرار دادشون با چادر هست
یا الله ... یا الله ... یاالله ... ❤❤❤
ثمبن جان خواستگارمم نه ولایی اغراطیه نه مذهبی افراطی.میگه ارایشو دوس دارم و فلان.به غیر از شهر خودم هرجا خواستیم بریم آزاد آزادی
ببین خب اینجا همه از شرایط مردها میگن ... تو نسبت به سرایط خودت و خانوادت باید ببینی که خوب هست یا نه ... به نظر من مرد خسیس شکاک دروغگو و رفیق باز قهر قهرو بده بقیه خوبن
یا الله ... یا الله ... یاالله ... ❤❤❤
2706