2733
2734
.وقتی بچه شروع به شلوغ بازی کرد و مثلا تو تختش بیدار شد کدوم یکی امنیتش بیشتره تا خودشو اویزون نکنه و نیفته؟ http://www.otag.ir/wp-content/uploads/chic-baby-crib-designs-10.jpg
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بچه مثلا یه ساله از خواب بیدار شه هلش بده و یا بخاد از بالاش دربیاد....خطرناک نیست؟نمیدونم چی بگیرم بلاخره
2731
این دو تامدل که گذاشتی شبیه هم هست که. من تا 7 ماهگی دخترم گهواره داشتم بعد از اون میتونست از لبه گهواره بگیره و بایسته بعد تخت نوزادی شبیه همین مدلها براش گرفتم تا 2 سالگی تو اون بود و بعد که اتاقش رو عوض کردم رفت تخت خودش که نوزاد نوجوان بود . مهم بلندی میله های تخت هست که تقریبا هم قد خودش باشه که نتونه ازش بکشه بالا. سایزش رو واقعا یادم نیست که بهت بگم
تخت دختر من تقریبا همین مدله تا 4 ماهگی تو تخت پارک تو اتاق ما می خوابید از 4 ماهگی به بعد تو این تخت تو اتاق خودش می خوابه.اوایل کف تختش بالا بود بعد که یاد گرفت بلند بشه کف تختش و آوردیم پایین .هنوزم که 19 ماهشه همون تو می خوابه
2738
ارتفاعشون کم و زیاد میشه؟ فقط موقع خوابیدن تو این تخت هستن دیگه؟ خوب هل بدن تخت رو چی میشه؟کمر ادم درد نمیاد بچه رو هی بزاریم بگیریم؟میله هاشونو نمیشه کاری کرد که باز بشن؟
سحر جان معمولا کف تخت 2 یا سه پله ارتفاعش تنظیم می شه تا وقتی خیلی کوچولو هستن کف تخت رو بالا می ذاری زیاد نیازی به خم شدت نیست.
برای امنیت بچه اصلا میله ها نباید باز بشه وگرنه خطر پرت شدن هست حداقل تا 2.5 یا 3 سالگی بچه باید بغل کنی بذاری تو جاش.دختر من 12 کیلو هست و من هر شب اینکار می کنم . وقتی که بچه نزدیک 3 سال بشه می شه یکی از دیوار های جانبی تخت رو باز کنی که خودش بره تو تختش
میلیه ی تخت پسر من بالا پایین میشه.ثابت باشه خوب نیست بخوای بذاریش توی تخت کمرت اذیت میشه فروسنده نیگفت بهش میگن نرده ی آسانسوری
💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
2706