2733
2734
نوه خواهر شوهر خاله ام زود بدنیا اومد ریه های بچه عفونت کرد حالا کلیه هاش از کار افتاده و مغزش لخته خون شده دکتر جواب کردش مامانش بیچاره حالش خیلی بده دعا کنید بچه زنده بمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خدا....... حتی کمتر از همین ثانیه فرج بابای غریبمون رو برسون امممممممین
2731
وای خدایا ایشالا شفا پیدا کنه و مادرشم ارامش پیدا کنه ای خدای بزرگ هیچ مادری رو با بچه ش امتحان نکن
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
ان شاءالله خدا شفاش بده .بگید نذر کنن به چهل نفر غذا بدن برای شفای این کودک نازنین 40 تا غذا نذر کنن ان شاالله خدا شفا عنایت کنه
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا خودت محافظ نینی تو دلم باش...
2738
انشالا خدا شفاش بده
با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee
2706