2703
2553
عنوان

کمردرد شدید بعد از سقط..کمککککککک

33819 بازدید | 19 پست
سلام دوستان من یک ماهه بچم سقط شده ولی کمردرد شدید دارم طوری که نمیتونم خم شم و موقع بلند شدن عذاب میکشم.کسی بوده مثل من باشه؟چکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نمیدونم بخاطرسقط هس یانه، منم بعدازسقطم کمردردی شدم، هم سن های من همه سالمن ....هیچ کی باورنمیکنه چه دردی دارم....
نینی کوچولوی من کاش زودی بیای تو دلم(خدایا مگه میشه باشی و تنها بمونم؟؟؟؟) 
2714
منم دو هفته از سقط میگذره بد جور کمر دردم گاهی دل درد گویی توی دیم چاقو فرو کردن و ماهیچه های شکمو بریدن لکه بینی هم هنور دادم رحمم گاهی درد میکنه و احساس فشار دارم نمیدونم چمه یه وکتر رفتم گفت طبیعیه خیلی مریصم با اینکه سقط اولم نیست ولی ایندفعه خیلی سخت هست جون بد جور کمر دردم
.......خدایا شکرت ....
عزیزای من بله ممکنه بخاطر سقط باشه. درسته که جنین دفع شده و چیزی ازون توی رحم نیست. ولی خب اینهمه خونی که از بدن میره معلومه که کمر آدم ضعیف میشه دیگه! باید چیزای مقوی بخورید و کمرتون رو ببندید تا به قول معروف جون بگیرید. من خودم این بار سومه که باید سقط کنم و دارم دیوونه میشم!! کمردرداشو بدبختیای سقط به کنار...روحیم پکیده دیگه! این بغضای لعنتی ولم نمیکنن!خیلی سخته حدا به هممون کمک کنه. ماهم بتونیم لذت مادر شدن رو بچشیم!
خدایا شکرت!!!!!!!!
منم پارسال که سقط داشتم دقیقا اینطور شدم. بخاطر عدم مراقبت بعد از سقط هستش. بعد از سقط باید دقیقا مثل زائو با خودت رفتار کنی که اغلب چون سقط بوده و نینی در کار نیست مامانا اصلا به خودشون نمیرسن. از جمله من که بدو بدو میرفتم اینور و اونور. منم رفتم دکتر و گفت ربطی نداره!! البته هر بار هم که پریود بشی این مشکل به شدت کم میشه. راه حل: 1-قرص کمر از عطاری بگیر، بهت میگه چطور باید آماده کنی و پوستش رو بکنی، بگو برای زائو میخوام. آسیابش کن و با پودر نخود و یه پودر سبز هم بود که اسمش رو یادم نیست(فکر کنم مورد بود)!! با زرده تخم مرغ اینا رو مخلوط کردیم و شب گذاشتم پشت کمرم! روی اون رو یه نایلون کشیدم و خوابیدم تا صبح. 10 روز اینکار رو بکن که خوب بشی. 2-3 روز اینکار رو کردی و ول کنی دوباره برمیگرده. اینکار سرمای کمرت رو میگیره و کمر رو گرم میکنه. صبح که دست روش بذاری میبینی چقدر داغه هنوز این مخلوط!! 2-بعدش باید خودت رو تقویت کنی، کاچی با روغن محلی خوب حتما بخور و توش هم ادویه کاچی بریز. توی نت بزن ادویه کاچی میاره برات. 3-جگر و کباب و غذاهای مقوی بخور رعایت کنی اینا رو بزودی خوب میشی
منم پارسال که سقط داشتم دقیقا اینطور شدم. بخاطر عدم مراقبت بعد از سقط هستش. بعد از سقط باید دقیقا مث ...

ببخشید میشه توضیح بدید سقط تون چطوری بود و به چه دلیل و از خونریزی و اینا و دفع کامل تون ؟

2706