2733
2734
دکترم گفت سر بچه اومده بایین ولی بازم جاداره گفت شرایطت خوبه برا طبیعی ولی نگفت دهانه رحم چقدر باز شده
شروع درد به معاینه ربط نداره مگر اینکه تحریک زایمان انجام بدن زیاد راه برو و قر بده ، قر با شعاع زیاد رو توپ یوگا بشین . . .
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هفته چندی؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سلام بچه میشه منک راهنمایی کنید من ماه قبل 12هم پریود شدم.پریودم خیلی نامنظمه.الان یه هفته مونده به تاریخ پریودم زیر دلم شدید درد میکنه.موقع دسشویی رفتن بهم فشار میاد..گاهی خفیفه گاهی میگیره..دلیلش چی میتونه باشه؟
پیاده روی کن روی صندلی برعکس بشین دهانه رحم هم معمولا چون 1.5 سانت باز میشه دیگه نمیگن دکتر به منم نگفت اصلا هم درد نداشتم فقط یه کم لک بینی بود بعد از معاینه
آنچه دلـم خواســـت نه آن می شود////:::////هرچه خدا خواست همان می شود
2738
moshoo جان چهارماه زمان زیادی نیست که بخوای نتیجه بگیری مشکلی هست باید حداقل یه سال اقدام داشته باشی من خودم تو هفتمین ماهی که اقدام داشتم باردار شدم اصلا نگران نباش به علائم و غیره هم توجه نکن چون وقتی دل میبندی و پریود میشی خیلی تو روحیه تاثیر میذاره
آنچه دلـم خواســـت نه آن می شود////:::////هرچه خدا خواست همان می شود