2733
2734
باید گواهی پزشک داشته باشیم؟ تو ماه نهم گواهی میخوان یا کلا هر بارداری باید با گواهی پزشک سوارشه؟من ماه نهمم هست ولی کسی نمیفهمه تو نهم فکرمیکنن نهایتش هفت ماهه حاملم،حالا گواهی بگیرم یا نه
جاری من تو 7ماهگی سوار شد کلی بهش گفتم سوار نشو ولی گوش نداد و بعدش کیسه آبش سوراخ شد یه ماه به زور نگهش داشتن و 34هفتگی زایمان کرد
پروردگارا تو را تا پایان عمرم سپاس گذارم.به امید اینکه نی نی م دوباره برگرده تو دلم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اگه بفهمن بالای 7 ماهی اجازه نمیدن سوار شی
باید گواهی داشته باشی. 9 ماهه که اصلا نمیزارن
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من دو هفته قبل از زایمان سوار شدم ،اصلا کسی متوجه نشد چون چادری هستم شاید بخاطر اون بود،،، دکترمم بهم گواهی نداد گفت نرو اگه هم میخوای بری باید با مسئولیت خودت باشه
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706