2733
2734
ممنونم
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
اوف . پس میگن با روغن بادام یا روغن زیتون کمتر میشن
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فریده جون چی استفاده کردی؟
من از ماه 3 ترک افتضاح خورد و همون موقع سریع کرم موستلا خریدم زدم الان که تو 6ماهم خیلی بهتر شدن
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
مرسی شینا جون
شیناکرم ترک سینه اسمش هست؟
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
2738
نه گلم اسمش کرم جلوگیری از ترک هست مال قبل زایمانه.یکی هم داره واسه بعد زایمان.من مال قبل زایمان رو گرفتم.100 تومنم هست
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...