2733
2734
٢١ شهریور اخرین پریودم بود. دکتر گفت زایمانت احتمالا ٢٨-٢٩ خرداد باشه.گفت سزارین یه هفته زودتره. یعنی ٢١ خرداد...واسم سونو و آزمایش سزارین نوشت. از یطرفی می ترسم ١ هفته زود باشه واسه سزارین. چون الان مشکلات تفسی نوزاد تو سز زیاد شده. بنظرتون وقتش خوبه. سوال مهمترم هم ساک وسایل خودم و نوزاد هست. چی باید ببرم.چون هیچ ذهنیتی در این مورد ندارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چند روز پیش رفتم بیمارستان رو دیدم و قیمتها رو پرسیدم شما قیمتها رو میدونی؟
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2728
من پرسیدم گفت چیزه خاصی نمیخواد ولی من پوشک و لباس و پتو دورپیچ برداشتم برای خودمم پوشک بزرگ و دمپایی و دستمال کاغذی و ....... چندتا چیزه دیگه شما قیمت رو سوال کردی؟
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2738
اینجوریکه دکتر گفت حدود ٤-٥ تومن میشه. البته من بیمه تکمیلی دارم و نمی دونم اساسا باید چیکار کنم. نامه باید بگیرم یا نه ....هرچند هفته دیگه باید برم سونو سزارین و بعدش سریع برم پیش دکتر. یک هفته زودتر بر میداری بچه رو؟!
مارال جان بیمارستان گفت: 5 میلیون سزارین + 200 اتاق خصوصی (اگر کسی خواست) + 62 هزار تومن همراه + 380 پمپ درد (اگر کسی خواست) حالا فرض کن 200 تومن هم هزینه‌های جانبی دیگه برای من حدود 1 هفته زودتر از تاریخ طبیعی سزارین میکنه
البته دکتر با پمپ درد مخالف بود من هم بیخیال شدم و اینکه این قیمتها تعرفه قدیم هست شاید توی خرداد تعرفه جدیدش بیاد
ماراال جان پمپ درد مورفین هست که مثل سرم مثلا وصل میکنن و هر وقت خواستی دگمش رو فشار میدی و مقداری مسکن میاد ولی خوب میگن خوب نیست و برنجیان مخالف هست و اینکه خوب صددرصد که درد رو از بین نمیبره
2706