2737
2739
من شش ماهه باردارم،پسر اولی همش بازی ازم میخواد،کارای عجیب غریب میخواد،ورجه وورجه،هیجان این چیزا میخواد،همه چیزو هم هنوز به دهن میبره میبرم آب بازی شروع میکنه از آب وان میخوره،میذارم استخر توپ میگه بشین توپارو بزنم تو صورتت همه رو میریزه بیرون،تمااام مدت هم باید باهاش باشم،١٠ دقیقه ول نمیکنه یه ناهار بخورم،ماشالا حتی یه لحظه آروم نمیگیره یه گوشه بشینه،تلویزیون و اینا هم نمیبینه آخر سرم که خسته میشم میره میچسبه به در گریه و زاری که بریم بیرون خسته شدم بخدا شماها چیکارشون میکنین؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من پسرم ۱۸ ماهشه کمی لگو بازی میکنیم از چیدن خوشش میاد وقتی ظرف میشورم صندلی میاره و کنارم بازی میکنه منم ظرف میشورم گرچه خودشو خیس میکنه اما اشکال نداره بعد کمی توپ بازی میکنیم چندتا از برنامه های جم جونیور رو دوست داره که به زبان انگلیسی شعر میخونن اونا نگاه میکنه ساعت ۲ و نیم یا ۳ میخوابه تا ۵ بعد ۷ هم میبرمش پارک اما برای شما که بارداری سخته درکت میکنم
2742
2740
من پسرام دوقلو آن .3سالشونه .اکثرا خودشون بازی میکنن .گهگاهی باهاشون توپ بازی میکنم .نقاشی .خمیر بازی.کتاب قصه هم روز دارن
من از حول آغوشت از بقیه دنیا انصراف دادم معشوقه ی من قسم به نامت آنقدر عاشقانه هایم را در این دیوار مجازی جار میزنم تا هرکه برای اعتراف به عشقش از کلمات من بنویسد
پسر منم اون برنامه جم جونیور که به زبان انگلیسیه خیلی دوست داره...ببین چه برنامه هایی براش جذابیت داره و نگاه میکنه سی دی برنامه هایی رو که دوست داره براش بگیر
《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
من پسرام دوقلو آن .3سالشونه .اکثرا خودشون بازی میکنن .گهگاهی باهاشون توپ بازی میکنم .نقاشی .خمیر بازی.کتاب قصه هم روز دارن
من از حول آغوشت از بقیه دنیا انصراف دادم معشوقه ی من قسم به نامت آنقدر عاشقانه هایم را در این دیوار مجازی جار میزنم تا هرکه برای اعتراف به عشقش از کلمات من بنویسد
اگر برات امکانش هست حتما مهد بزارش از الان،چون بچه دوم میاد یکم حسادت به اون باعث میشه که ازت بخواد بیشتر بهش توجه کنی و کارت خیلی به مراتب سخت میشه،از الان بفرستش که بعد دنیا اومدن بچه هم بره و فکر نکنه به خاطر اومدن بچه جدید از خونه بیرون کردین
سلام یه کم باهاش بازی های نشستنی بکن این لینک رو ببین کلی داره تو بارداری و روزای شیردهی خوبه http://www.firoozbaby.com/category/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%ae%d9%84-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87/
آپلود دائمی هر گونه فایل در http://up.sabzdownload.com/
2706