2733
2734
پسر من 21 ماهش کامل شده خیلی اذیتم میکنه واسه شبر شب تا صبح بیداره طول روز هم همش شیر میخواد نمیدونم الان زوده که از شیر بگیرمش؟؟ بعد من مشکل بزرگم اینه که پسرم فقط زیر سینه خوابش میبره اصلا روی پا نمیخوابه بعد که از شیر بگیرمش چکار کنم واسه خوابش خیلی ذهنمو مشغول کرده
خدایا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم دخترمو 21 اردیبهشت از شیر گرفتم خیلی ماههای آخر شیر میخورد کلافم کرده بود اصلا هم اذیتم نکرد. من از زمستون پارسال عادتش دادم که خودش بخوابه یعنی اول شیر میدادم بعد میگفتم بخواب خودمو میزدم به خواب تا خوابش میبرد و یاد گرفت که خودش بخوابه برای همین وقتی از شیر گرفتمش اصلا اذیتم نکرد چون خودش میخوابید ولی وقتی از شبر میگیری تازه میفهمی چقدر راحت شدی
خدا جون چه زود میگذره روزایی که آرزوهامو بهت میگفتم و ازت یه بچه میخواستم. این روزا زیاد شکرت میکنم بخاطرهدیه قشنگت شکرت. دخترم سه ماه دیگه دوسالش میشه. خدایا به همه منتظرا این هدیه رو بده93/6/16
سلام واسه من از شیر گرفتن یه غول بسیار بزرگ بود به چند علت یک وابستگی شدیدش دوم شب خوابوندنش ولی بهترین روشی که به من پیشنهاد شد که بچه از نظر روانی آسیب نبینه روش تدریجی بود که شاید طولانی به نظر برسه ولی خیلی خوبه به این صورت که اول غیر ضروری ها رو بجز شب حذف کن در طی دو هفته وهر وقت درخواست شیر کرد سرشو مشغول کن مثلا من بدو بدو می کردم باهاش و بازی تا یادش بره بعد شروع کن وعده های اصلی در طول روز رو کم کردن وقتی روزو حذف کردی برو سراغ شب شبها هم اول شیر بده به حدی که نخوابه بعد سعی کن بعد از شیر خوردن با یه روش دیگه بخوابونیش (مثل رو پا گرفتن و...)
اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این آخر خطه ... خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه آروم باش عزیزم این فقط یه پیچه نه پایان
2706