2726
سلام من هفته بیست. و پنج روز رفتم سونو غربال همه جیز نرمال بود و طبق سن جنین اما اندازه دور شکم جنین کمی بزرکتر از سن حاملکی بود،یعنی ٢٢ هفته خیلی نکرانم کسی این اتفاق براش افتادن
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید
عزیزم. من برام این اتفاق نیفتاده اما ایکاش حالا که انقدر نگرانی با دکترت در میون می ذاشتی یا این کار رو تو روزهای آینده انجام بدی. امیدوارم و از خدا می خوام که همه کسایی که منتظر به دنیا اومدن فرشته هاشون هستن خدا یه فرشته خوشگل و سالم نصیبشون کنه. امیدوارم جای نگرانی نباشه عزیزم. در هر صورت سعی کن خودتو مشغول کنی و استرس به خودت راه ندی تا زمانی که از دکترت بپرسی و انشاله سلامتی بچه ات رو ببینی.
مرسی سایه جان والا من ایران نیستم، دکترها میکن جیزی نیست اما من میترسم،،جون اینا عادت دارن بگن جیزی نیست اطلاعات زیادی در اختیار نمیزارن
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند بوداندازش برا من هفته هجده تقریبا13سانت بود گفت خیلی خوبه و متناسب باسن جنین هست. الان باید چند باشه؟
موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
2728
والا عزیزم اندازشو نکفت بجای اینکه شکمش برای ٢٠ هفته و بنج روز مناسب باشه. ٢٢ هفته نشون میداد