2410
2553
سلام دوستای خوبم . 27 هفته باردارم. دو روزه یه خانوم از خدا بیخبری خیلی بهموم استرس وارد کرده. اینقد ذهنم مشغول بوده حواسم به نینیم نبوده... الآن از سرشب هرجی شیرین خوردم دراز کشیدم تکون حس نکردم... خیلی نکرانم. بدون اینکه بخولین دلداریم بدین أیا ممکنه اتفاق بدی واسش افتاده باشه??
شکمتو.ماساژ بده نوازشش کن ببین تکون نمیخوره.
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
احتمالا خوابه. آهنگ بذار براش شعر بخون باهاش حرف بزن
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
2714
گوشی بزشکی دارم تو خونه. با اونا نمیشه صدا قلب فهمییید? شوهرم خیلی داغون بود خوابید نمیدونم الآن بیدارش کنم کار دوشنبه یا نه بنظرتون...طفلی خیلی نکرانم بود ولی میترسم الآن بیدارش کنم اینحوری بفهمه دیکه به مرز سکته برسه. امشب از در دیوار براش میریخت
2706