2733
2734
من می خوام باردار بشم بهد ٣ تا پری ولی کورتاژ شدم یعنی رحمم ضعیفتره ؟
گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
اتفاقا کورتاژ بعد از سقط ، رحم را تمیز می کنه و امکان باروری را خیلی بالاتر میبره
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعد سقط خودبخودم که بعدش دکتر گفت باید کورتاژ کنی تا بقایا کامل خارج بشه گفت 6 ماه جلوگیری کنم بعد اقدام برای بارداری کنم
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2731
2738
کورتاژ عین سزارین امکان عوارض داره مثل چسبندگی لوله ولی نگران نباش اینا فقط احتمالاته منم کورتاژ کردم بعدم باردار شدم الانم پسرم 2 سالشه
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
من جنینو با مخلفاتش کامل دفع کردم بعد فقط بخاطر لخته های باقیمونده همون بعد سقط کورتاژ شدم فاصله سقطم با کورتاژ یه ربعم نشد. ولی بعدش ک اقدام کردم بعد سه ماه باردار شدم مشکلی نداشتم.
موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
بهتره به کورتاژنرسه چون دکترت باید خیلی وارد باشه تا به رحم آسیب نرسه ولی الان که کورتاژ شدی و مشکلی نداری نگران نباش
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عمل چی ؟ همون کورتاژ منظورته ؟ ببین من بارداری اول ماه دوم خود بخود تو خونه سقط شد یعنی یه عالمه لخته های خون بزرگ اومد خیلی زیاد بعد رفتم دکتر گفت کورتاژ کن حتما وگرنه حتی یه ذره از اون بقایا اگه مونده باشه گرفتگی لوله ها را میاره و نازایی داره
منم س ماه بعد کورتاژ باردار شدم مشکلیم نداشتم
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
ماله من قلبش ایستاد هرچی شیاف و قرص دادن نیوفتاد مجبور شدم کورتاژ کنم ولی منم شنیدم بعد کورتاژ احتمال بارداری بیشتر میشه
گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706