2726
دخترم دوسال و ٩ ماهشه. یه دختر ٩ ماهه هم دارم. شاغلم و فعلا مرخصی دارم ولی رو به اتمامه. دخترم تا نزدیک ٢ سالگی مهد میرفت. بعد از اون ورود بچه جدید و کوچ به شهر جدید داشتیم و تا ماه پیش مهد نمیرفت. الان نزدیک یه ماهه که مهد میبرمش ولی مقاومت میکنه. و روز به روز بجای بهتر شدن مقاومتش بیشتر میشه. از توی خونه جنگ به پا میشه.امروز گفتم به زور ببرمش. انقدر صحنه های بگیر و ببند داشتیم تنم درد میکنه. خودشو رو زمین پخش میکنه و عربده میکشه. حاضره تو اتاق تنها بمونه. حاضره تلویزیون رو براش ممنوع کنم
خب شاید تو مهد مشکلی هست شاید اذیتش کردن
جای اینکه دوستانه وارد بشی ببینی مشکلش چیه با بچه دو ساله جنگ درست میکنی؟
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حتما تو این مهد مشکلی هس پیگیر باش مهدهای دیگه هم سر بزن خود مادر حس میکنه کجا بچش ارامش داره
خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
2728
مهدشو عوض کن دخترت دوتا بحران پشت سر گذاشته یکی اومدن نوزاد جدید و یکی جابه جایی منزل سومی هم میشه مهد جدید بجه خیلی تو فشاره الان
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
چطوری بفهمم مشکلی تو مهد داره یا نه. از روز اول مشکل داشت تو این ٢٠ روز. قبول دارم فشار روشه. ولی خودمم دیگه نمیتونم دائم تو خونه باهاش بازی کنم. از طرفی مرخصیم رو به اتمامه. منظورم اینه از کجا معلوم مهد جدید همین بستط باشه. من راستش تا الان خیلی رو رفتار مهدش فکر نمیکردم