2737
2739
من هفته بیست و نهم آزمایش قبل بارداریم تیروئید نداشتم دیگه آزمایش تیروئید نداده بودم تا این ماه ، کم کاری دارم ، شنیدم رو هوش بچه اثر میذارن الان دکتر قرص داده بهم اما خیلی نگرانم !! چی کار کنم ، چی کارکنم باهوش باشه(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم کاری تیرویید رو میگن سه ماه اول باید کنترل بشه ولی نگران نباش چیزی نیست الان عدد تیروییدت چنده
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2728
سه ماهه اول مهمه کنترل بشه بعد از اون جنین از زاه جفت خودش تیرویید تولید میکنه و وابسته به تیرویید مادر نیست.

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

من واسه اول بارداری ک آز دادم 4.2 بود دکترم گفت باید تو بارداری زیر 2.5 باشه بهم قرص لووتیروکسین داد روزی نصف بخورم الان دو بار دیگه آزمایش دادم اومده نزدیک 1 ولی دکترم گفت تا آخر بخور تو هم به خودت استرس نده عززیزم شنیدم تو این ماهها دیگه جنین خودش غده تیروییدش فعاله
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
من فقط تو غربالگری اولم که دوازده هفته بود آزمایش خون دادم که الان دیدم توش چیزی ننوشته بود غربالگری دومم فقط سونو بود آزمایش نبود ! الان ٥ هستش !یعنی چک شده بوده تو غربالگری اول؟!؟
تو غربالگری اول که تیروییدو بررسی نمیکنن اصلا..اون آزمایشش جدااست ..عزیزم قبل بارداری باید تحقیق میکردی که تو دوران بارداری دیابت و تیرویید جز آزمایش هاییه که زن باردار حتما باید چکشون کنه
به دلم نشستی ولی دو زانو!!! معذب نبااااش، برو عقب قشنگ تکیه بده،پاهاتم دراز کن... این دل فقط جای توئه..😄😍
2738
الانم نگران نباش..منم ماه 5 هستم نصف قرص لووکسینو میخورم..با اینکه الان تیروییدم 1 شده ولی دکترم گفته این قرصو حتی روز زایمان هم که باید ناشتا باشی با یه کوچولو آب باید بخوری
به دلم نشستی ولی دو زانو!!! معذب نبااااش، برو عقب قشنگ تکیه بده،پاهاتم دراز کن... این دل فقط جای توئه..😄😍
ساعز جان من یک ماه قبل بارداری همرو چک کردم ، جالبه که تحت نظر دوتا دکتر هم بودم اما هیچ کدون برام این آزمایش رو ننوشتن تا این ماه که رفتم پیش دکتر کاتب برام نوشت ، واسه غربالگری دومم هم هر دوتا دکتر گفتن چون جواب اولی خوب بوده نیازی به آزمایش خون ندارم و فقط سونو غربالگری دادم الانم بهم قرص داد دکتر کاتب یه نصفه هروز