2733
2739
اکو قلب جنین یا خودت؟ اخه خود خانم باردار هم باید چک بشه پیش متخصص قلب یا داخلی
حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نگران نباش،منم اون هفته سه بار سونو شدم تو یک روز برای سونو غربالگری ممکنه نی نی مثل نی نی من تو حالت بدی بوده قلب جنین معمولا هنگام تپش یکی دوتا ضربه رو جا میاندازه برای همین ممکنه گفته باشه اکو چیز خاصی نیست عزیزم
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
حالا من یه سوال دارم ولی اصولا وقتی میترسم ساکت میشم جرات ندارم از کسی چیزی بپرسم،فردا وقت دکتر دارم البته تو سونو هفته دوازه بار اول نی نی خواب بود ،رفتم چیز شیرین خوردم برگشتم ،تکون میخورد ولی بد مدل بود،باز رفتم چیز شیرین خوردم برگشتم حرکاتش خیلی کم بود حالا از اون روز دارم میمیرم از ترس،نا امید شدم نکنه طوریش باشه که کم تکون میخورده؟
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
سیب گل جون نگفتن واسه چی باید بری اکو؟ منم دیروز رفتم اکوکاردیوگرافی مشکلی نبود خدا رو شکر. واسه من یه نقطه سفید دیده شده بود که رفتم اکو نزدیک 40 دقیقه قلبش بررسی شد مشکلی نبود. نگران نباش گلم. به چه دلیلی باید بری؟
2738
مشکلی نیست نگران نباش. اگر خودت بیماری زمینه ای داشتی یه کم مشکل زا بود. به نظرم فقط محض اطمینان گفتن برو وگرنه چیز خاصی نیست. اصلا دل نگران نباش.
اکثر آدما ترجیح میدن بدبخت باشن ولی خوشبخت به نظر برسن تا اینکه خوشبخت باشن ولی بدبخت به نظر برسن!!!!
نگران نباش،منم اون هفته سه بار سونو شدم تو یک روز برای سونو غربالگری ممکنه نی نی مثل نی نی من تو حال ...

مانیا جان تو رو خدا جواب بده خیلی نگرانم

جنین من هم تو هفته ۳۱ اریتمی داشت بعد دو تا ضربان یه تپق میزد

چند بار اکو رفتم و چیزی متوجه نشدن

هنوز فکرم مشغوله مشکل از چیه نکنه مشکل داره و کسی متوجه نمیشه

بچتون به دنیا اومد ان شاالله  مشکلی نداشت؟؟؟؟؟