2703
2553
سلام.من قبلا تاپیک زده بودم که دیر فهمیدم تیرویید دارم.ولی حالا که آزمایش دادم tsh شده 7.1!خیلی بد اوضاعی شده.به بچه ممکنه آسیب بزنه؟من قرص لووتیروکسین 50 میکروگرم هم مصرف می کردم.خیلی نگران بچه بیچاره ام هستم.چون رنج کم کاری دیگه بیش از حد زیاد شده.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

چرا بابا زیر نظر دکترم بودم خیر سرم!نمی دونم چرا این همه رفته بالا.روزی یه قرص ناشتا هم می خوردم!قبل بارداری هم مشکلی نداشتم.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی دیگه تجربه داشته؟!خواهش می کنم نگرانم!

2456
لطفا نظراتتون را بگذارید من برمیگردم می خونم...خیلی نگرانم.

عزیزم نگران نباش.به بچه آسیبی نمیرسه.منم تو بارداری کم کاری تیروییدم زیاد شد.دکترم گفت که نی نی اونقدر که لازم داشته از بدن مادر دریافت کرده و کمبودی نداشته و کمبود فقط برای مادره
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
شکر خدا پسرم هیچ مشکلی نداره
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
عزیزم بچه از سه ماهگی به بعد خودش غده تیرویید داره و به تیرویید شما نیازی نداره.فقط سه ماهه اول مهمه.اصلا نگران نباشین اصلا
هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2714
عزیزم بچه از سه ماهگی به بعد خودش غده تیرویید داره و به تیرویید شما نیازی نداره.فقط سه ماهه اول مهمه.اصلا نگران نباشین اصلا
هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
ممنون بچه ها.یه کم از نگرانی در اومدم.روی هوش بچه اثر منفی که نمی گذاره؟!