2703
2553
عنوان

کالسکه دوقلویی

707 بازدید | 12 پست
مامانهایی که دوقلو داشتن میشه بگید ازچه نوع کالسکه واسه دوقلوهاتون استفاده میکردین و کدوم بهتره اونایی که جای نشستنش کنار همه بهتر یا اونایی که پشت سرهم هستن؟ کدوم مارک ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
کالسکه حتما خارجى بگیر بغل هم باشن پشت هم بچه پشتى هم جاش ناراحته هم بیرونو نمیبینه...دسته عصایی حتما بگیر که تو صندوق جا شه...مک لارن عالیه گراکو بد نیست
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
اگه خارجى برات گرونه برو سایت دیوار دست دوم بگیر تر و تمیزش...ایرانى بگیرى باید بندازى دور مثه من ..یه بارم نشد استفاده کنم خارجى گرفتم...کالسکه واسه دوقلوها واجبه
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
2714
حتما پشت هم بگیر (برای چی بچه پشتی بیرونو نمیبینه؟ چه حرفا!) کالسکه های کنار هم واقعا مکافات جابجایی داری. از پیاده رو و موانع به سختی رد میشه یا اصلا رد نمیشه. مدام باید مواظب باشی به کسی یا چیزی برخورد نکنه من تجربه شو دارم و عوضش کردم واقعا سخت بود بزرگتر بشن و سرشون بشه اگه دیدی جلو و عقب نشستن براشون مهمه رفتنه یکیشون جلو بشینه برگشتن اون یکی. بچه های من که اصلا براشون مهم نبود خیلی هم استفاده نکن. تا جاییکه خودشون نتونن کامل راه برن و احتمال زمین خوردنشون هست بعدش بذار خودشون راه برن که بدعادت نشن چون دردسر ساز میشه برات
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "