2726
عنوان

ریداکشن جنین

3296 بازدید | 17 پست
سلام من دوقلو حامله هستم قبلا یه زایمان زودرس تو هفته 26 داشتم الان دکترم می گه چون دهانه رحمت نارسایی داره دوقلویی خوب نیست واست می گن باید ریداکشن کنی یعنی یکی از جنین ها رو از بین می برن کسی تا چیزی در این مورد می دونه؟ اگه کسی تجربه ای داره راهنماییم کنه؟
خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی، شکرت
آخی!!! گناه داره... اگه راه داره نگهشون دار عزیزم... برو پیش یه متخصص دیگه... توکل به خدا کن... با حرف یه دکتر تصمیم نگیر...حالا میخواد هرچه قدم دکتر خوبی باشه
سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
خودمم دوست دارم ولی چشمم از بارداری قبلیم ترسیده وقتی یکی رو نتونست تا اخر نگه داره دو تایی رو چطوری می تونه حفظ کنه ؟؟؟؟؟ خدایاااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این حرفا چیه عزیزم.... فکر میکنی واسه خدا کاری داره!!! حالا یه بار پیش اومده دلیل نیست که همیشه پیش بیاد... به دلم افتاده هر دوتاشون سالم میان تو بغلت انشاءالله... به نظرم با یه دکتر متخصص دیگه هم مشورت کن
سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
2728
اگر پزشکون این تشخیص رو داده چرا شک دارین؟دوست منم 3قلو حامله است و یه دکتر بهش پیشنهاد داده بود اگر بخواد امکانش هست تا زیر یک ماهه یکی از جنین ها رو خالی کنن چون دوستم یه مشکل داشت ولی ربطی به رحمش نداشت که اونم نگهشون داشت ولی اگر دکترتون تشخیص داده ممکنه اتفاق قبلی تکرار بشه بهتره تلاشت رو بکنی ک حداقل یکیشون رو حفظ کنی
آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند
من سه قلو حامله بودم که یکیش ریداکت کردم پیش دکتر محسن معینی، سونو میکنه بعد با آمپول که از شکمت به بچه میزنه قلبش از کار میفته، ده روز هم استراحت مطلق بودم، هزینه هم هشتصد هزار تومان بود
مرسی ارغوان جان زنگ زدم از دکتر محسن معینی وقت گرفتم برای هفته بعد 3 خرداد دیروز هم پیش دکتر فاطمه رحیمی شعرباف رفتم گفت اول غربالگری رو انجام بده بعد تصمیم بگیریم
الان دوقلو داری حالت خوبه خوبه؟ دوقلویی چه مشکلاتی داری؟ وزنت اینا چقد بالا رفته؟ ایشالا به سلامتی نی نی ها بیان بغلت
بعد از چند تا مشاوره تصمیم گرفتم پیش دکتر محسن معینی ریداکت کنم البته دکتر می گه اول تو هفته 12 سونو ان تی رو انجام می دم بعد ریداکت می کنم یکم می ترسم که درد اینا داشته باشه هر کی تجربه داره کمکم کنه
بعد از چند تا مشاوره تصمیم گرفتم پیش دکتر محسن معینی ریداکت کنم البته دکتر می گه اول تو هفته 12 سونو ...

سلام . شما ریداکت رو انجام دادید؟ نتیجه چی شد؟

همه دنیا بخواد و تو بگی نه/نخواد و تو بگی آره تمومه

سلام.اگه دکتر خواست ریداکشن کنه حتما قبلش بگید از جنین ها اکوی قلب بگیرن تا اونی که از لحاظ قلبی مشکل داره رو ریداکت کنن.

ما سه قلو داشتیم که دکتر معینی گفت بهتره یکیشو ریداکت کنید.ما هم قبول کردیم و انجام دادیم. گذشت و دو ماه مونده بود به زایمان گفت برید اکوی جنین و بعد تو اکو مشخص شد یکی از بچه ها مشکل جابجایی عروق(Tga) و سوراخ (vsd) داشت و با همین مشکل بدنیا اومد.دکتر قلب بیمارستان گفت برید به دکتر زنان بگید که قبل ریداکشن از همه جنین ها اکو بگیره.شاید اونی که ریداکت شده بود از لحاظ قلبی سالم بوده و ....

خلاصه این تجربه ما بود

سلام.اگه دکتر خواست ریداکشن کنه حتما قبلش بگید از جنین ها اکوی قلب بگیرن تا اونی که از لحاظ قلبی مشکل داره رو ریداکت کنن.

ما سه قلو داشتیم که دکتر معینی گفت بهتره یکیشو ریداکت کنید.ما هم قبول کردیم و انجام دادیم. گذشت و دو ماه مونده بود به زایمان گفت برید اکوی جنین و بعد تو اکو مشخص شد یکی از بچه ها مشکل جابجایی عروق(Tga) و سوراخ (vsd) داشت و با همین مشکل بدنیا اومد.دکتر قلب بیمارستان گفت برید به دکتر زنان بگید که قبل ریداکشن از همه جنین ها اکو بگیره.شاید اونی که ریداکت شده بود از لحاظ قلبی سالم بوده و ....

خلاصه این تجربه ما بود

2706