2726
عنوان

ریداکشن جنین

4941 بازدید | 16 پست
سلام من دوقلو حامله هستم قبلا یه زایمان زودرس تو هفته 26 داشتم الان دکترم می گه چون دهانه رحمت نارسایی داره دوقلویی خوب نیست واست می گن باید ریداکشن کنی یعنی یکی از جنین ها رو از بین می برن کسی تا چیزی در این مورد می دونه؟ اگه کسی تجربه ای داره راهنماییم کنه؟ خواهشا
خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی، شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الان هفته 9 بارداریم سرکلاژ که حتما می شم به خاطر سابقه ی زایمان زودرسی که داشتم چون PCO بودم قرص و آمپول زدم باردار شدم
خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی، شکرت
من سه قلو داشتم تو هفته 26زایمان زودرس داشتم بحاطر هماتوم و توده پشت جفت و خونریزی شدید.به من گفتن ریداکشن کنم نکردم.خیلی سخته عزیزم شرایطت.سعی کن تصمیمی بگیری که بعدا شرمنده خودت و بچه هات نباشی.من از تصمیمم پشیمون نیستم.چون به من گفتن تو برندارس هم خودشون سقط میشن که تا هفته 23 کوچکترین علامت خطر با اذیت شدن یا... نبود.بعدشم بخاطر کم کاری و چه عرض کنم انجام ندادن حداقل کار ممکن برای جلوگیری از زایمان زودرس بچه هامو از دست دادم.هربار میرم پیش دکترم بهم زخم زبون میرنه که بهت گفتم حذف نکن حالا بکش!!
رشدشون و همه چیزشون عالی بود.شرایط من هم عالی بود. تو باید ببینی بعد از هر تصمیمی که گرفتی آیا بعدا از تصمیمت پشیمون میشی یا نه.به این فکر کن. بعضیا فقط براشون مهمه که بچه داشته باشن.مردن و این چیزارو با دید به صرفه بودن نگاه میکنن.ولی من به این دید نگاه میکردم که اینا بچه هستن.جون دارن.تکون میخورن.حتی تو سوموگرافی نشون میداد یکیشون انگشتشو میک میزد یکی میپرید یکی چرخ میزد. نمیتونستی ببینی یکیشکنو میکشن.از اون طرف هم میدونستی اگه این کارو نکنی هر سه تا ممکنه بمیرن.خیلی سخته خیلی.ولی خوب من میگفتم خدا بهم داده خودش نگه میداره. بحثش مفصله ولی خوب فکراتو بکن.
2706