2733
2739
عنوان

دمنوش پونه

14921 بازدید | 10 پست
سلام دوستان.یکی بهم گفت دمنوش پونه برای بارداری خوبه.کسی استفاده کرده؟من درست کردم خیلی بد مزه اس.چجوری میخورین
نیکی را دوست دارم& عمری که عجل پشت سرش می تازد/هر کس که غم و غصه خورد می بازد
نه بد مزه نیس. بذار آب جوش بیاد و بعد پونه رو بریز بذار رو شعله پخش کن و یا رو سماور تا دم بکشه حدود بیست مینی میتونی توش دارچین بریزی بخوری شایدم خیلی غلیظ درس کردی که تلخ شده یکم کمتر توش پونه بریز
تانریم امودوم سنه باغلیدی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سقط داشتم گفتن باید چیزهای گرم بخوری تا دوباره باردار بشی.اگه چیزی میشه راهنمایی کنید
نیکی را دوست دارم& عمری که عجل پشت سرش می تازد/هر کس که غم و غصه خورد می بازد
وای دوستان دم نوش پونه تو بارداری نخورید قائده اوره شدید خواهشا تو بارداری عیچ دمنوشی نخورید سر خود من یک نصف لیوان خوردم واسه سرماخوردگی فردا صبحش افتادم به لکه بینی هفته جهاردهم بودم اصلت نخورید
پسر گلم 
2738

بیشترین خاصیت پونه کوهی به خاطر خواص ضد باکتری و ضد قارچییش هست که شناخته شده و حتی میتونه جایگزین طبیعی برای آنتی بیوتیک های شیمیایی باشه. پونه خواص دیگه ای هم داره مثلا سرشار از آنتی اکسیدان هست و اگه بدونید آنتی اکسیدان ها برای بدن بسیار ضروری هستن و مانع از سرطان و بسیاری از بیماری های دیگه میشه. در ضمن خواص ضد التهابی هم داره و برای التهابات بدن مناسبه.