2703
2553
من خودم اونجا دنیا اومدم. قدیم اسمش فرح بوده. مادرم راضی بوده.. الان این بیمارستان چطوره؟ خوبه؟ دولتیه یا خصوصی؟ اونایی که زایمان طبیعی کردین راضی بودین؟؟ توروخدا راهنمایی کنین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اگ میخوای دولتی انتخاب کنی برو میرزا کوچک خان بیمارستان جامع زنان خیلی تمیز و خوب دوستم اونجا زایید راضی بود
خدايا شكرت ك هميشه هوامو داري ي بار ديگ عظمت و محبتتو نشونم دادي
وااای نه تورو خدا نرو اونجا الان یه بینارستان دولتی و اموزشیه با کادری بی تربیت من تو بارداریم دردم گرفت ولی چون بخش نوزادان داشت رفتم اونجا مجبوری نه همراه راه دادن نه چیزی بعد دیگه نمیزاشتن هم بیام بیرون اخر به بهونه آزمایش فرار کردم انقدر هم بی تربیتن به یه خانم میگفت چرااا صدات در میاد جیک جیک مستونت بود یاد زمستونت بود تختاشونم پر بود بیچاره خانومها رو صندلی به نوبت نشسته بودن درد میکشیدن تا تخت خالی بشه
منخودم بیمازستان مصطفی خمینی سز شدم نمیگم خیلی عالی بود ولی من خیلی راضی بودم از پرستارا و تمیزی و همه چی بیمارستان نیمه دولتی هم بود هزینهاش مناسب بود
خدايا شكرت ك هميشه هوامو داري ي بار ديگ عظمت و محبتتو نشونم دادي
2714