2733
2734
مامان من سر برادر گفت ماما معاینم کرد گفت اگه دردت بیشتر شد صدام کن بیام اونموقع امکانات کم بود گفت داشتن یکی دیگه رو معاینه میکردن یهو حس کردم یه جوری دارم میشم گفت سر بچه اومده بود بیرون سریع داد زدم داره دنیا میاد فکر کن رو تخت معاینه زایمان کرد گفت خیلی خیلی زایمان خوبی بود حتی ماماها هم تعجب کردن...ولی سر من بیچاره خیلی عذاب کشید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یکی از دوستامم تو دانشگاه گفته بود ماه اخرم بود نزدیکای زایمانم گفت چند روز بود حس میکردم زیرشکمم یه ذره میگیره و ول میکنه کیسه ابش ترکید وقتی رفت زایشگاه بهش گفتن 8سانت باز شده با یه امپول زایمان کرد تو نیم ساعت.....
عمه منم رفته لباس عوض کنه که بره تو اتاق معاینه بچش بغلش بوده بیرون اومده
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2738
تحرک خیلی خوبه رقص سجده پا باز و جارو دستی کشیدن رو فرش خیلی خوبه ایندفعه حامله بشم اگه خدا خواست و کمکم کنه تا ماه آخر یه سره ورزش میکنم
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
اینایی که درد ندارن نمیدونم چیکار میکنن و بعدش هم سرحال هستن من دو روز بعدش ضعف بدنی داشتم و روحیم داغون داغون شد
اونایی که زایمان خوب و راحتی دارن لگن خیلی خوبی دارن و قد بلند هم تاثیر داره و دیگه اینکه اگه کیسه اب هفت هشت سانت به بعد پاره بشه بهتره بچه سریع تر میاد پایین من سه سانت پاره شد واسه همین طول کشید تا بیاد پایین
برای رسیدن به موفقیت هیچ آسانسوری وجود ندارده مجبوری از پله ها بری ...
من از شروع دردام که با پاره شدن کیسه آبم شروع شد تا زایمانم 4 ساعت و نیم زول کشبد که اوایلش دردام قابل تحمل بود از 4 ساتت تا فول شدنم پتج تا ده دقیقه طول کشید فقط. من کل بارداریم بیشتر استراحت بودم چون وفتی فعالیت میکردم لک میدیدم. فقط 9 روز آخر پیاده روی کردم اویل روزی 45 دقیقه دو سه روز آخر روزی یک ساعت و نیم.
هیچ کار خاص دیگه ای هم انجام ندادم. مامان جون 92 بی حالیت بخاطر از دست دادن خون زیاد بوده خدا رو شکر کن که طبیعی آوردی چون سزارین دوبرابر خون از دست میدی. من چند روز بعد از زایمانم بیحال شدم تا سه ماه که اواخر با شیره انگور و پسته و خرما و جگر بهتر شدم
2706