2703
2553
سلام بچه ها. من حدود 3 ساله که ازدواج کردم یه برادر دارم که 2 سال از من بزرگتره و قبل از من ازدواج کرد و الان یه دختر 10 ماهه داره. مشکلم اینه که برادرم با من و همسرم خیلی سرد برخورد میکنه. اصلا انگار نه انگار که من خواهرشم. باورتون میشه تو این 3 سال حتی یه بارم واسه شام یا نهار نیومده خونه ام؟ فقط یه بار عید دیدنی اومدن که اونم سریع پاشدن رفتن😔 من هرچی تلاش میکنم که روابطو خوب کنم ولی اصلا واسش مهم نیست. موقع به دنیا اومدن بچه اش با اینکه واسم سخت بود به هر زحمتی شده خودمو رسوندم بیمارستان . واسش پلاک طلا خریدم بردم. واسه عید براش عیدی خریدم و ... همش سعی میکنم با زنش خوب باشم قربون صدقه بچه اش میرم ولی هیچی به هیچی. به خدا این رفتاراش جلو همسرم خیلی واسم بد میشه همش بهم تیکه میندازه مطمینی این داداشته؟ وقتی رفتار شوهرمو با خواهرش میبینم واقعا عذاب میکشم. با اینکه خواهرش اصلنم مهربون نیست و خیلی خشکه. حالا به نظر شما چیکار کنم ؟ به رفتارم ادامه بدم یا منم مثل داداشم بشم. ببخشید بچه ها خیلی طولانی شد.
مهم نیست قفلها دست کیه مهم اینه که همه کلیدا دست خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم در درجه اول اینو فراموش نکن روایط تو با خانواد ت به همسرت هیچ ربطی نداره . نباید تف سربالا کنی و اگه همسرتم چیزی گفت بگی وا؟ داداشم چشه؟ همه که مثل هم نمیشن و... دوم اینکه واقعا همه مثل هم نمیشن. همسر منم متاسفانه هیچ محبت ظاهری ای نسبت به خواهراش نداره . گاهی دلم برای اونا که اینقدر دور و بر برادرشون میپلکن و این محل نمیده میسوزه ولی خوب به خودم اجازه صحبت در این مورد رو نمیدم و علاوه بر اون میدونم که جونش به جون خواهراش بنده . برادر شما هم احتمالا از این نوع آدمای عجیب و غریب باشه 😁
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
حس میکنم به رابطه شوهرم و بابام حسودی میکنه. وقتی بابام از شوهرم تعریف میکنه واقعا کفری میشه. انگار فکر میکنه شوهرم اومده جای اونو گرفته
مهم نیست قفلها دست کیه مهم اینه که همه کلیدا دست خداست
2714
بعضی برادرا اخلاقشون همینه هیچکاریشم نمیشه کرد....خواهرزادم با برادرش اینطوره .. دختره پرپر میزنه برای برادرش خیلی بهش محبت میکنه برادرش انگار نه انگار ...حتی زنگ هم بهش نمیزنه با اینکه خواهرش راه دور ازدواج کرده...منم که خاله هردوشونم با پسره زیاد صحبت میکنم که به خواهرش محبت کنه ولی فایده نداره ...برادر بیخیالیه کاریش نمیشه کرد
خدایا شکرت برای همه چیز
2706