2733
2734
من خیلی دودل بودم و امروز دقیقا 39 هفته هستم و همه جوانب رو بررسی کردم و دیدم این مشکلات رو دارم: همه فامیلای سمت ما مثلا دخترعموهایی که طبیعی زایمان کردن پشیمون هستن یعنی ژنتیک ما سخت زا هستیم سن من 35 سال هست و برای زایمان طبیعی اول یه کم زیاده هیچ ورزش و آمادگی برای طبیعی انجام ندادم می ترسم موقع زایمان طبیعی بچم پی پی کنه یا نتونه بیاد و مجبور شم آخرش سزارین کنم و اینطوری برای بچم هم خطرناکه حالا چقدر با من موافقید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 100% باهات موافقم اما بازم تنها تصمیم گیرنده خودتی بهتره در این مورد مشورت نگیری چون تنها کسی که حق انتخاب داره خودتی،یه سریها هستند که تعصب خاصی روی زایمان طبیعی دارند و انگار اگه پافشاری کنند و به کسی بگن طبیعی بزا چیزی گیرشون میاد!!! یه بار توی یه تاپیکی یه خانمی گفت خانمها انقدر لوس بازی در نیارید و برید طبیعی بزایید بد نیست یکمم سختی بکشید سزارین زن رو تن پرور میکنه کسی که نمیتونه از پس زاییدن بر بیاد چطور میخواد بچه تربیت کنه؟ واقعا ربط نوع زاییدن به تربیت بچه رو درک نکردم
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731
نازی جان متاسفانه تو این سایت افراد روی زایمانشون خیلی منعصبانه رفتار میکنن و من تازمانی که تاپیکای مربوط به طبیعی رو نخونم قصد سز داشتم.
من 29 سالمه و کل دوران بارداریم استراحت داشتم. خواهرام هیچکووم طبیعی زایمان نکرون و خودمم وقت معاینه لگن متوجه شدم لگن مناسبی ندارم....
با تموم این تفاسیر به خواست خودم طبیعی زایمان کردم اونم تو بیمارستان خصوصی....
بنظر من تو زایمان طبیعی 70 درصد آمادگی روحی شرطه . اگه حس میکنی از لحاظ روحی آمادگی نداری سز شو ...

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

2738
با سحر موافقم.باید از لحاظ روحی اماده باشی.من هر چی حساب کتاب کردم دیدم نمیتونم طبیعی زایمان کنم.سزارین شدم خیلی خیلی راضیم.بی حسی از کمرم بودم
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
مادر خودم سن پایین بچه دار شده و من درشت نبودم ولی الان دختر من از من درشت تره و در ضمن سنم 35 ساله دکترم قراره شنبه معاینم کنه و هنوز نمی دونم نظرش چیه
سلام عزیزم من دوازده روزه سز شدم ..با اینکه ماه نه و هشت پیاده روی شروع کردم...کلی روی زایمان طبیعی تمرکز و مطالعه داشتم..هرچی صبرکردم چهل هفته و سه روزم شد و اثری از درد زایمان سراغم نیومد...با آمپول فشار دردها شروع شد ولی بعد هفت ساعت درد تو فاز نهفته دکترها گفتن نی نی داره مدفوع میخوره و باید بفرستیمت اتاق عمل ..و یک ساعت بعد نی نی گلم تو بغلم بود...بنظر من سزارین و طبیعی تفاوت چندانی ندارن من نظرم فقط روی طبیعی بود ولی الان فقط میگم خدارو صدهزار مرتبه شکر که نی نی سالمه و منو هم لایق مادر شدن دونستی انشالله هرچی به صلاحته برات پیش بیاد عزیزم
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
اگه سایز لگن خوب باشه طبیعی واقعا خوبه در طول بارداری هم باید ورزش های مختص زایمان طبیعی انحام داده باشی ولی به قولدوستان امادگی روحی از همه چیز مهم تره
تو همانی که می اندیشی
2706