2733
2734
پسر یکی از،دوستای منم اینطوری بود، میگفت ماساژش میدم، البته آخرش میل زدن، اصلااااا هم چیز مهمی نیست نگران نباش
للّـهُمَّ صَلِّ عَلى عَلِیِّ بْنِ مُوسَى الرِّضا الْمُرْتَضَى الاِمامِ التَّقِیِّ النَّقِیِّ وَحُجَّتِکَ عَلى مَنْ فَوْقَ الاَرْضِ وَمَنْ تَحْتَ الثَّرى، الصِّدّیقِ الشَّهیدِ، صَلاةً کَثیرَةً تامَّةً زاکِیَةً مُتَواصِلَةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَةً، کَاَفْضَلِ ما صَلَّیْتَ عَلى اَحَد مِنْ اَوْلِیائِکَ
دکتر بردش گفت چطوری ماساژ بده ادامه بده پماد هم که احتمالا دادهرو بزن و مرتب ماساژ پسر منم همینطور بود شنبه براش نوبت زدیم ببریمش من همینطور ماساژ دادم پنشنبش خوب شد
میشه یه صلوات برای سلامتی و خوشبختی عزیزانم بفرستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم دختر منم این مشکل را داشته ولی علیرغم اینکه من مرتب ماساژ میدادم چشمش را بهبودی حاصل نشد ،دکتر متخصص بردمش فقط قطره و پماد داد گفت تا شش ماهگی اگر حل نشد باید میل بزنه که خود به خود یک روز صبح دیدم چشمش دیگه ترشح نداره... نگران نباش عزیزم انشالله که زود بهبود پیدا کنه....
2738