2733
2734
سلام به همه مامانها سلام به شیر بی همتای مادر سلام به روزی که شیرم برای امیر محمدم کافی بود و سلام به روزی که موقع خوردن شیرم چشم در چشمانم میدوخت و غرق در آرامش میشد اما بعد از 38 روز از تولدش شیرم برایش کم بود و وزن گیری خوبی نداشت و با نظر پزشک شیر خشک رو شروع کردم و امان از شیشه که تمایل امیرم را برای خوردن شیرم کم کرد و بعد از سه ماهگی دیگه اصلا شیرم رو نخورد و الانم که 4ماه ونیم داره شیرم رو به خشکیه با اینکه سعی میکنم بدوشم اما شیرم در حد قطره قطره میاد ...چکنم که دوباره سینه بگیره و حداقل دو بار هم در روز که شده شیرم رو بخوره
زندگی خوشی را برای شما آرزومندم
ربطی به شیشه نداره بچه هایی هم که شیر خشکی نیستن دقیقا تو همین سن برای خوردن سینه بازی در میارن صبور باش کم نیار کمی گشنه نگهش دار و اول سینه بهش بده اگه نخورد باز بزار به حساب اینکه گشته نیست یه ربع بعد دوباره سینه بده تا بلاخره از گشنگی بخوره وقتی سینه هات خالی شد با شیر خشک سیرش کن دو ساعت بعد دوباره اول سینه بده بعد شیر خشک ایشالا سینه میگیره بچه هایی که هم سینهء مادر میخورن هم شیر خشک بعد از یک سالگی خیلی راحت میشه از شیر گرفتشون رشدشونم عالیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حستو کامل درک میکنم دختر من از 40 روز دیگه اصلاااا مک نرد اصلا نگرفت حتی تو خواب اگه مک نزنه زیاد نمیشه و خسک میشه منم انقدر گریه میکردم یعنی از 40 روز تا یک سال هر روز غصه خوردم ولی خب اگه شیرم خوب بود که دخترم میخورد حتما بد بوده غصه نخور شیر مادر بی همتاست ولی نه هر شیری خدارو شکر شیر خشک گرفته میخره انشاالله تنش سالم شیر خشکم پر ویتامینه ترکیباتش نزدیکه به شیر مادر از طرفی خوابش بهتره بیشتر سیر میشه شبا بهتر میخوابه خدا روزی هر بچه رو میده یکی تو سینه مادرش یکی تو جیب پدرش
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2731
2738
عزیزم خدا رو هزار مرتبه شکر کن شیرخشک میخوره پسر من 4ماهگی به سختی توی خواب فقط شیر میخورد و شیر خشک و شیشه هم به هیچ عنوان قبول نکرد وزنش زیر نمودار رفت و خیلی عذاب بود برای من از شدت گرسنگی فریاد میزد و میلرزید اما سینه نمیگرفت فقط توی خواب می خورد 5تا دکتر متخصص و فوق تخصص بردم هیچ علاجی نداشت تا چند ماه بعد خودش خود به خود خوب شد پس بدون شیشه گرفتن بچه خودش نعمته
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
سلام عزیزم دقیقا با مهروی مواففم. منم پسرم الان 5.5 ماهشه. فقط شیر خودمو میخوره اما با بازیگوشی فراوان. یعنی بعضی وقتا فک میکنم شاید دوست نداره. یعنی شده در طول یکی دو ساعت 7-8 بار تلاش کردم تا بخوره. گاهی هم که یک کم که خوابش گرفت میدم. تازه باید تو سکوت مطلق بخوره وگرنه ادامه نمیده! یعنی مهمونی میریم تقریبا شیر نمیخوره! واسه خودشون سلطان هستن این وروجکا دیگه! باید حسابی گوش به فرمانش بود. عزیزم خیلی خوبه که اینقدر با احساس نوشتی. ان شالله خدا کمک کنه و از نگرانی در بیای. یه نذر هم میتونی بکنه اگه اعتقاد داری. امروزم عیده امیدوارم عیدی خوبی بگیری
سلام قد ۱۶۲, وزن شروع ۶۷، تاریخ شروع ۵ دی، وزن هدف ۵۰، زمان رسیدن به هدف مرداد ۱۴۰۱ به امید خدا، تیکر رسیدن به وزن دلخواه
باتایپکت کلی گریه کردم.منم چندروزه شیرم کم وگاهی قطع میشه.شیرخشکو شروع کردم.افسرده م...همش نارحتم که چرا شیرم کم شد چراقطع شد..خوشبحال اونایی که تادوسالگی شیردارن....منم پسرمودر60روزگی بهداشت یردم ومتوجه شدن شیرم کافی ومقوی نیست.گفتن سلامت بچه مهمتره .شیرخشک بده..تابپذیریم طول میکشه ..انگاریه چیزبزرگی روازم گرفتن.خیلی نارحتم.بازمیگم پسرم سالم باشه.همه چیزوقبول دارم
حال من حال عجیبیست هیچ کسی فکر کسی نیست
منم شیرم اینقدر کم شده بود بچه خوب وزن نمیگرفت تا صبح گریه میکرد،،،اما دکتر انقدر ماالشعیر و قطره شیرافزا و رژیم مایعات تجویز کرد گفت ابدا شیرخشک نده سه ماهگی به بعد خوب شد،، بازم مورد شما رو نمیدونم میخوای دکترت و عوض کن!!!! تا خودت مطمین شی کار درست و میکنی،،، یه سرنگ و پر آب قند یا شیرخشک کن وقتی بچه سینه رو به دهن گرفت ولی نمیمکید آهسته از کنار سینه آب قند بریز فک کنه مزه سینه است شروع به مکیدن میکنه، ایشالا درست میشه
آرام گرفته ام،مثل درختی در پاییز وقتی باد تمام برگهایش را برده باشد...
اگه پودر گالاکتوژل گیر بیاریم خوبه. ولی متاسفانه تو داروخانه ها توزیع نمیشه. ولی یه جا گفتن این هفته توزیع میشه. دختر من هم 2 ماه و نیمه هست دیگه شیر من و نمیخوره. دیروز دکترم گفت خودت و اذیت نکن تا جایی که می خوره بهش شیر خودت و بده بعد شیر خشک.
سلام، دختر منم بخاطر رفلاکسش و وزن نگرفتنش شیشه بهش دادم،قبل از چهار ماهگی اصلا سینه نمیگرفت، نزدیک سینه ام میشد جیغ میزد ولی من ناامید نشدم سرشیشه شبیه سینه مادر براش گرفتم شبها بیدار میموندم بهش شیر خودمو میدادم، یا در طول روز خسته ک میشد یه کم شیشه میدادم تا چشماش داشت بسته میشد سریع سینه میدادم بهش، یکماه و نیم طول کشید ولی الان هم شیشه میگیره هم سینه خودم، سخته ولی نباید ناامید بشی
بدون حضورخدا جایی نرو به خیالت که به آبادی میرسی؟ نه رفیق! چراغی که درسیاهی میدرخشدچشم گرگ است...
بهار جان پسرمن الان هفت ماهشه از سه ماهگی هم شیرخشک دادن کمکی هم شیرخودم. منم تو 3،4ماهگی بازی دراوردنش شروع شد. دیونم کرده بود. میزاشتم گشنه گشنه بشه بعد میرفتم تواتاق چراغو خاموش میکردم اونموقع سینه رو میگرفت. من حالا کمی بهتر شده. جوری شده بود که تو4ماهگی و 5ماهگی 400،500گرم اضافه کرد.
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
2706