2726
سلام آخر اردیبهشت تولد پسرمه جایی رو سراغ دارید به مناسبت تولد مجانی عکس بندازه یا تخفیف خوب بده دلم میخواد پسرم رو برای تولدش ببرم آتلیه تا حالا آتلیه نرفته اما پولش رو ندارم لطفا راهنماییم کنید
http://www.empress.ir

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
Net barg رپ از بازار دانلود کنید.هر جایی مثل رستوران آتلیه اینا بعضی وقتا تخفیف خوب میذارن میتونید استفاده کنید.من اصفهانم چند روز پیش با نت برگ رفتم آتلیه عکس به جا ۱۵هزار۳هزار گرفتم
بعضی اتلیه ها هستن که به مناسبت تولد در کنار چندتا عکس که میگیری مثلا یک یا چندتاشو اشانتیون هدیه میده.به کل رایگان فکر نمیکنم باشه
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
عزیزم معمولا اینطوریه که شما جایی عکس میندازی بعد خودشون میگن واسه تولد رایگانه اونم یه عکس با شاسی اینطوری نیست که همینطوری بری اتلیه باید مشتری باشی بعد اگه الان پول دستت نیست برو چندتا عکس بنداز ولی 2تاشو چاپ کن بگو بقیه فایلاتو نگه دارن هر وقت پول دستت اومد بقیه رو چاپ کنه
کاش دنیا مثل یه عروسی شاد واسه همه ادما بود پراز خنده شادی و اخرش یه بدرقه شاد ورمانیک