2737
2734
عنوان

خانومای اراکی خواهش میکنم ی لحظه

11945 بازدید | 55 پست
سلام دکتر فرشته محسنی ک تو مرکز رویان رو میشناسید دکتر زنان فلوشیپ نازای داره کارش چطوره
خداجونم ممنونم ازت .......نيني مو هممونجور ك معجزه كردي دادي همونجورم حفظش كن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا میخوام برم تحت نظرشون . نمیدونم دکتر خوبیه یا نه تو مرکز ناباروری رویان کار میکنه .
تمشک جان بارداری ؟؟؟ راحت باردار شدی میشه ی کم از خودت بگی منظورم اقدام بارداریت بود
من تنبلی تخمدان داشتم و شوهرم واریکسل که بعد دوسال فهمیدیم شوهرم مشکل ثاره.رفتیم تهران گفتن عمل کن عمل کرد بعد شش ماه باردار شدم و سقط شد البته پوچ بود و بعد شش ماه دوباره باردار شدم خداروشکر سالمه و الان هفته 26 هستم عزیزم. شما مشکلتون چیه? ما رفتیم رویان تهران. اراک کارش خوب نیست.البته دکتر نوشاد کارش خیلی خوبه. من پیش دکتر نجدی کیلینیک امام رضا میرم.
😍😍😍😍😍
2738
باشه چشم عزیزم شوهرم داره کارنی تین میخوره الان سه ماهش تموم شد . مشکل شوهرم شکل اسپرمشه ک منو نگران کرده و خودمم هیچ مشکلی تدارم البته الان لتروزول خوردم تل گ رام ندارید
من خیلی نگران تمشک جون ب خاطر اینکه مورفولوژی اسپرم شوهرم دو درصده امیدوارم با کار نی تین جواب بگیرم
نه عزیزم تل گرام ندارم. نگران نباش عزیزم مطمئن باش زود باردار میشی. شکل غیر طبیعی درست میشه عزیزم. فقط صبر کنید.استرس نداشته باشید و بیخیال باشید.به تغذیه خیلی برسید. گوشت گوسفندی و مغزیجات.و عسل و دارچین و ارده و خرما بخورید.
😍😍😍😍😍
همه اینارو شوهرم مبخوره عزیزم مطمینی ک شکل درست میشه ده روز دیگه ک قرص شوهرم تموم بشه میخواد بره ازمایش امیدوارم درست بشه شما کارنی تین هارو خوردی باردار شدید
2706