2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شهرارا دکتر بهروزی فر. خیلی مهربون و کاردرسته
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
راستش در حال اقدامم واسه دوران بارداری و زایمان میخوام چون همسرم صبح میره سر کار و شب میاد مجبورم کل دوره ی بارداری خودم پیش دکترم برم و برگردم و بیمارستان پیامبران هم که نزدیکه بهم استرسم کمتره واسه نزدیک زایمان خیلی هم روحیه م حساسه دکتر یه کوچولو باهام بد حرف میزنه آنی میریزم به هم واسه همینم دکتر خوش اخلاق میخوام
دختر خواهرشوهرم یه دکتر خوب میرفت ولی راهش خیلی خیلی دوره و معمولا هم هر بار میرفت از ساعت 8 شب مینشست تو نوبت و 1 نصف شب نوبتش میشد دکتره عصر تا 3 نصف شب مطب بود خیلی هم خوش اخلاق و کار درست بود ولی من چون نه شوهرم میتونه ببرتم اونجا و اون همه معطل شه و نه خودم وسیله دارم و نه پدر و مادرم کنارم هست که ببن منو مجبورم خودم گلیممو از آب بکشم بیرون تو تهران فقط دو تا خواهرشوهرامو دارم که به اونا هم نمیتونم دم به دیقه زحمت بدم . تو بد وضعی م
2706