2733
2734
نه. مطمعنی بقایا داری؟ چند سانته؟ بافت عروقیه یا لخته اس؟
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو سونوت چی نوشته دقیقا. چقدریه؟ نوشته بافت عروقی؟
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ننوشته بافت عروقی یا چیزی فقط نوشته بقایای بارداری؟
خوب ببین خونریزیت نباید قطع بشه. روزی سه تا قرص بخور. شاید یه روز کمتر از روز قبل باشه ولی فرداش دوباره خونریزی خواهی داشت. درد نداری اصلا؟
2738

سلام وقتتون بخیر من تقریبا یک ماه پیش سقط داشتم هنوز خون ریزى کم دارم و گاهى تیکه هایی میان با کمى فشار اوردنم اما هنوز اون چیزى که شبیه تخم مرغ جفت باید باشه نیومده چیکار کنم؟

99% درصــــــــد . . . موضوعاتی که نگرانشان هستید   هیچ وقت اتفاق نمی افتند ...