2726
عنوان

مشهدی های عزیز میشه یه دکتر خوب برام معرفی کنین.

| مشاهده متن کامل بحث + 5382 بازدید | 111 پست
واما ژاکلین جون . آزمایشم و بردم پیشش. همه چی ام خدا رو شکر خوب بود . ازم پاپسپرم گرفت و جوابش واسه چهارشنبه آماده میشه. قرار شد امروز برم دندون پزشکی هم چک کنه ایرادی نداشته باشم.
پارسای مامان 17 فروردین اومد.....خدایا ازت ممنونم ...
هلنا جون خوشحال میشم بازم بیای همینجا با هم باشیم. من کلی سوال از این دکتر دارم. نمیدونی واسه زایمان طبیعی خودش میاد یا نه ؟ زیر میزی میگیره ؟ یا به همه شماره موبایلش رو میده یا فقط افراد خاص.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی ژاکلین جون آزمایشات من خیلی در نیومد. دیشب پرسیدی یادم ذفت بهت بگم. 10 تون آزمایشات من شد. چکاب کامل . با بیمه البته. دیشب 15 تومن دکتر گرفت. 1500 تومن هم آزمایشگاه. فعلا البته. واسه دندان پزشکی هم هنوز نرفتم ببینم چقدر میشه.ولی خانم دکتر خوبیه.
2728
ژاکلین جون من چون سال 82 واکسن سرخجه زده بودم دیگه نیازی به آزمایش سرخجه نبود. فقط پاپسپیرم گرفت ازم. آزمایشگاه جهاددانشگاهی بهترینه تو مشهد . نرخ دولتی داره و مناسب.
منصوره جون خوشحالم که تونستم بهت کمکی کنم

من موقتی بین دبی و تبریز در رفت و امدم به خاطر کار شوشو

دیدی گفتم فرشته دختر خوبیه منم دلم براش حسابی تنگ شده حتی برای خانم دکتر

فرشته عادت داره منم تا میرفتم مطب اولین نفر می فرستاد داخل ههههههههههههههههههههه

دکتر اصلا اهل زیر میزی نیست و تمامیه عمل ها رو خودش انجام میده از لاپاراسکوپی - ای وی اف - ای یو ای - سزارین و طبیعی

حتی اگر بیمه تکمیلی داشته باشی خانم دکتر خیلی کمکت می کنه که بتونی از بیمه پول بگیری و از جیب خودت هزینه نکنی

خلاصه هر دوشون خیلی ماهند

این سری رفتی به فرشته و خانم دکتر سلام منو برسون

بازم سوال داشتی در خدمتم
سلام مجدد هلنا جون. ممنونم باز ازت. دوست دارم وقتی اومدی مشهد ببینمت.ایمیلت رو هم بده با هم در تماس باشیم.خوشحال میشم من و دوست خودت بدونی
سلام خانما منم دنبال متخصص زنان خوب بودم. من یکساله اقدام کردم تنبلیم دارم
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
توی این مدت دارو گیاهی مصرف میکردم دیگه میخوام داروی هورمونی مصرف کنم ببینم چی میشه
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
سلام مصی جان. خوشحالم از آشناییت. چه نی نی نازی داری. من و هلنا جون معرفی کرده به این خانوم دکتر. از طریقه برخوردش خیلی خوشم اومدش. خیلی خوشحال و آرومم از اینکه این دکتر و برام معرفی کردن. من دکتر زنان زیادی رفتم برای چکاب کردن. همشون یه ایراد داشتن. یا برخورد سرد. یا بی حوصله زیر میزی و ... که همه میدونن منظورم چیه. این خانوم دکتر خیلی خوب بود .
در مورده دکتر نسزین آذری متین چیزی میدونید؟
اولی که میخواستم اقدام کنم رفتم پیش ترک زاده بهم کلومیفن داد و hCG ومدروکس پروژسترون
2706