2733
2739
عنوان

مامانا یا خانمهای باردار کمممممک

3 بازدید | 25 پست
هفته 36بارداریم ،از دیروز یه قسمتی از بدن نی نی یه دفعه بدجوری به دنده های سمت چپم فشار میاره یه انقباض شدیدوسفت میشه اصلا نمیتونم تکون بخورم میترسم به این خاطر کیسه ابم یه دفعه پاره شه،ترسم درسته یا زوده هنوز؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من هم 36 هفته و دورروزم الان سه روز اینجوری میشم تازه الان یه روزه احساس درد فوق العاده شدید و نفس گیر تو پایین شکمم میشم دکترم گفت نگران نباش جای بچه تنگه به خاطر همین اینجوری میکنه و اینکه الان هم دیگه ماه درده و جای نگرانی نیست فقط وقتی کوچکترین لکه ای دیدی باید بری دکتر
میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2706