2733
2734
مامانیا، پسر سه ماهم دو روزه که سینمو نمیگیره. شبا که خوابش سنگینه مثل روزای قبل شیر میخوره، اما به محض روشنایی روز دیگه نمیگیره. تا تو بغلم میخوابونم شروع به جیغ و داد و گریه میکنه و نمیخوره. چون زود به دنبا اومد، سیرخشک میخوره. کمکم کنید، چبکار کنم برکردیم به حالت قبل؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بچه ها تاشش ماه همینجورین یسره بدسینگی میکنن پسر منم همینجوری بود فقط وقتی خواب بود بهش شیر میدادم چون داشت به شیشه و پستونک عادت میکرد سینه مو نمیگرفت برا همین فقط هفته ای 1بار بهش شیشه دادم تا هم اونویادبگیره هم سینمو ول نکنه
2728
بعضی وقتا انقد بدسینگی میکنن جتی باوجود گرسنگی شدیدشیر نمیخورن اما شما ناامید نشو وهروقت خوابید خ آروم سینه تو بذار دهنش و تا وقتی میخوره بذار بخوره چند ماه اذیت میکنه اکثربچه ها اینطورین
بعضی وقتا انقد بدسینگی میکنن جتی باوجود گرسنگی شدیدشیر نمیخورن اما شما ناامید نشو وهروقت خوابید خ آروم سینه تو بذار دهنش و تا وقتی میخوره بذار بخوره چند ماه اذیت میکنه اکثربچه ها اینطورین
بخاطر اینکه دیگه طعم شیرنو دوست نداره و عادت کرده به شیر خشک پسر من ایینجور بود سه ماهش که شد سینمو بازبون از دهنش میزد بیرون جیغ و داد میکرد نمیخورد ....احتمالا وعده شیرخشکش زیاد بوده
2738
خودمم احساس میکنم وعده های شیرخشکش زیاد بوده، چون تازه لیزر شقاق کردم و نشستن و شیر دادن سختم بود. هی گفتم فقط چند روزه. اشتباه کردم، از امروز میخوام با قطره چکون یا قاشق بهش شیر بدم که یادش بره. یعنی میشه؟ دعا کنید من برنده بشم، نه پسرم.
اصلا با راه رفتن. حرف زدن. سعر خوندن هیچ رقمه نمیخوابید بغلم. از صبح یه بار شیر خودمو با قطرره چکون دادم بقیشو سینه گرفت. تا الان که من برنده شدم. خداکنه برنده بمونم.
2706