2726
سلام دوستان می خواستم واسه پوستم که خیلی خشکه هیدرودرمی یا ابرسانی به پوست انجام بدم ‌.‌ کسی انجام داده؟؟کدوم کلینیک یا دکتر کارش خوبه؟؟قیمتش چقده؟؟
کلینیک دکتر نیلفروشان سمت میرداماد
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من دکتر آزیتا مولازاده رو میشناسم بسیار دکتر با اخلاق و مهربون و با تجربه ای هستن. کارشون بی نظیره

این شماره و آدرسشون قبل رفتن حتما باید وقت بگیرید

فلکه دوم صادقیه
بین پاساژ تهرانی و گلدیس ، خیابان پرویز ، ساختمان سهیل ، پلاک 19 ، طبقه 4 ، واحد 11
02144287319
09120573301

توی غرب خانوم دکتر پاسدار عالین فوق العاده منصف و صادق با تجربه الانم هم مطب دارن هم فکرکنم هنوز توی آنیل هستن من اونجا باهاشون آشنا شدم هایفو و اینا با مادر و خواهرام انجام دادیم

بعدا رفتیم مطبشون خواهرزادم خیلی خجالت میکشید برا جای جوشش بردیمش با کرم و پماد خوبش کردن کامل کم هزینه .در صورتی که هرجا میرفت الکی میگفتن تو این سن کم لیزر فقط دارو خوب نمیکنه لیزرم کلا عوارض داره دیگه 

من غرب کلینیک زیبایی آیریس رو میشناسم عزیزم

دوستام برای هیدرودرمی رفتن راضی بودن اما هزینشو نمیدونم

زنگ بزنی از خودشونم بپرسی میگن بهت

شماره هاشو اینه 40440323 - 40440322 - 09397317135 

2706