2737
2734
سلام خانما.به سلامتی یه ماه دیگه زایمانمه.خیلی دوس دارم برا روحیم یه تغییری بکنم.پوستم روشنه.میخوام رنگ روشن بزنم.ابروهامم کم پشته.نمیدونم چیکارش کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من سفید رو هستم رفتم البالویی کردم چون رنگ روشن بیحالم میکنه و باید ی من ارایش کنم دیگه بعد زاییدن با بچه نمیرسم با دقت ارایش کنم .فعلا خوش باش عزیزم ک بی خوابی هات مونده الان فقط خواب جا کن
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
منم بعد 6ماه ابرو رنگ کردم 50 روز زاییدم
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
مهرناز یعنی شش ماهه باردار بودی که رنک کردی؟؟منم ماه دیکه زایمانمه میخوام یکی دوروز قبلش ابروهامو رنک کنم ولی میترسم
درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢
اره من سه ماه اخر بارداری ابرو رنگ کردم چهار روزم مونده ب تاریخ سزارین مو رنگ کردم.زن داییم ک 35 سالشه خیلی از موهاش سفیده از اول گذاشت رنگ بدون امونیاک میزاشت.دلیل علمی بر اثبات اینکه رنگ ضرر هست وجود نداره فقط ی توصیه هستش
2706