2410
2553
یه دختر ۲۰۵ ساله دارم۰تصمیم داریم برا مرداد تور فرانسه اسپانیا و ایتالیا بریم۰به نظرتون با بچه خوبه? و اینکه با تور گروهی اذیت نمیشیم?چون به زبان انگلیسی خیلی مسلط نیستیم میترسم تنها و بدون لیدر بریم
Lilypie Maternity tickers
عالللیییی. به بچه تو مسافرت خیلی خوش میگذره چون دائم هم با مامان باباش هست و بیرون. فک نمیکنم خیلی اذیت شی. هرجا میرید به علائقش توجه کنید. مثلا کنار دریا میرید شن بازی اینا اگه دوست داره. اگه تومرامزخرید خیلی اذیت میشه کمتر برید. دیرنی لند پاریس احتمال زیاد براش جذاب باشه. یه بلیط میخرید که دوروز کامل میرونید ازش استفاده کنید. بارسلونا اگه میرید پارک گودی برید. وسایل بازی نداره ولی خیلی قشنگه. یه میدون داره رقص آب همراه با اهنگه براش جذابه. به خیابون داره که شبا توش راه میرن. تور حتما میبردتًون ولی سما هرشب هم میتونید خودتون برید هنرمندا و دستفروشا و رنگ و وارنگ و جذابه واسه خودتون و بچه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خب شاید بچه با بچه فرق داشته باشه. ولی کالسکه تقریبا معجزه میکنه. هرجا خیته شد میذارید تو کالسکه. من بدون تور مسافرت میرم. ١٨ ساعت هم بیرون بودم در مسافرت هایی. ولی دخترم خیلی پایه بود و بهش خوش میگذشت.
2714
دوستان عزیز ، سلام سفرهای شاد و رویایی برایتان رقم خواهیم زد . ایندرا گشت مجری مستقیم تورهای اروپا ، ترکیه ، روسیه ، تایلند ، امارات ، آفریقای جنوبی و کشتی کروز با بهترین نرخ و بهترین کیفیت برای آگاهی ازنرخ تورهای داخلی وخارجی می توانید به روش زیر وارد کانال تللگرام ایندراگشت شده وعضو شوید. در قسمت جستجو تللگرام عبارت indragasht راتایپ نموده و وارد کانال شده وjoin رالمس کنید. سفرهایتان را با ایندراگشت متفاوت تجربه کنید . از اینکه عضو کانال ایندراگشت می شوید و ما را حمایت می کنید متشکریم .
ایندرا گشت - مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجی کانال : Telegram.me/indragasht