2737
2734
پسرم بخاطر اسهال و استفراغ خیلی وزن کم کرده,برای افزایش بهتر وزنشون چکار میکنین شما؟ قد و وزن بچه هاتون چقدره؟
خدایا کمکم کن...
بیشتربه فکرمقوی بودنش باش .جوانه گندم بریزتوسوپش.غذاهاشوباکره درست کن .دوساعت بعدازناهاربهش عصاره گوشت بده توسوپ وخورشت جای اب اب قلم بریز.
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه برنج بهش میدی حتماکته باشه بهش سبوس برنج اضافه کن. میتونی برنج روتوی اب گوشت برا ش کته کنی
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
2731
عزیزم همه ی این کارایی که ارغوان حان گفتن عالین. من مرغ و ماهیم به پسرم میدم کلا پروتئین برای وزن گیری عالیه پوره ی سیب زمینی تخم مرغ با کره رو هم بشکل توپای کوچولو در میارم با بازی میخورخ دوست داره پسر من هشتاد قدشه وزنشم دوازده کیلو