2703
2553
عنوان

اونایی که دوقلو دارن بیان

9137 بازدید | 40 پست
سلام من خواهرم دوقلو بارداره خیلی استرس داره یکهفته مونده به زایمانشه همه میگن خیلی سخته ودیگه نمیتونی از خونه بری بیرون میخواستم بدونم واقعا همینطوره
بله عزیزم ایشون باید تمام وقت در اختیار بچه ها شون باشن تازه با یه کمک مگه اینکه بحوان پرستار کودک تمام وقت بگیرن
مگه اشک چقدر وزن داره…؟ که با جاری شدنش ، اینقدر سبک می شیم…
من الان بچه هام سه سالشونه همه وقتم شده اونا بعد از زایمان بهترین موقعیت کارم رو گذاشتم کنار و حتی تفریحات طوری که یه باشگاه ورزشی هم نمیتونم برم
مگه اشک چقدر وزن داره…؟ که با جاری شدنش ، اینقدر سبک می شیم…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ریحانه جان بهش بگو سخته یه کوچولووقت بیشتری باید بزاری اماشیرینی خاص خودشو داره باید سعی کنیدبهش از اینده ای که بعدازسختی هاهس دلخوشش کنی بگو یه مدت سخت میگذره اماتوی یه زایمان دوتابچه گیرت میاد وتوی همون وقتی که همه میزارن ونهایتایه بچه دارن تودوتاداری به امیدخدا
بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
2714
ابجی من خیلی زرنگه میگه خودم وشوهرم هستیم ولی همش دارم دعا میکنم که بچه هاش اروم باشن اونم یک دختر ویک پسره دکترش گفته بچه هات 1 وهفتصد هستند به نظرتون الان به دنیا بیان دستگاهی میشن
عزیزم دوقلویی فقط از بیرون قشنگه.اونم برای بقیه. خدا به خواهرت طاقت فراوان عطا کنه.و فقط خواهرت.نه شوهرش و نه والدین.هرچند اونا هم خداییش درگیر میشن ولی در نهایت تمام بار رو دوش فقط خواهرته.ولی بچه ها از کوچیکی به هم وابسته میشن وهمبازی میشن.خودش صفایی داره
2706